Програма соціально-економічного розвитку Полтави – одна з найкращих в Україні

ПОЛТАВА
30.09.2015, 06:52
Програма соціально-економічного розвитку Полтави – одна з найкращих в Україні

Програма соціально-економічного розвитку Полтави – одна з найкращих в Україні. Вона містить всі пріоритетні напрямки розвитку міста та сприяє вирішенню його нагальних проблем. Такі результати аналізу практик всіх обласних центрів України, що провели експерти Центру політичних студій та аналітики.

«В ідеалі ПСЕР (програма соціально-економічного розвитку) має бути синхронізована з довгостроковою Стратегією розвитку міста, - наголошує Володимир Тарнай, експерт Центру політичних студій та аналітики. – Стратегія - вектор розвитку міста, а ПСЕР – його покрокова реалізація. Полтавська ПСЕР відповідає цим вимогам: вона відображає головні завдання стратегії, з необхідними розрахунками та локальними діями»

ПСЕР – ключовий документ, який визначає розвиток міста в короткостроковій перспективі. В ідеалі ПСЕР створює умови для забезпечення сталого розвитку міста, підвищує ефективність використання його внутрішнього потенціалу та сприяє розв’язанню соціально-економічних проблем.

Аналіз програм соціально-економічного розвитку обласних центрів був проведений Центром політичних студій та аналітики за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. У рамках проекту “Підвищення поінформованості громадськості про місцеві бюджети в Україні» протягом лютого-вересня 2015 року проводилися такі активності: моніторинг близько 60 офіційних вебсайтів місцевого самоврядування, розсилка більше 60 запитів, збір, систематизація та аналіз стратегії розвитку обласних центрів та звітів з їх виконання за 2012-2015 років.


Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
10:43
Акцію підтримало п’ять полтавських музеїв.
15 січня, 18:35