Прогресуюча шизофренія Зелемського

ВІЙНА
19.12.2025, 14:45
Прогресуюча шизофренія Зелемського

Після здачі Маріуполя Зеленським у 2022 році, у 2025 році Зеленський призначає голову МВА.

Вадима Бойченка призначено начальником Маріупольської міської військової адміністрації.

До цього призначення Вадим Сергійович обіймав посаду міського голови Маріуполя і 22 лютого 2022 року стверджував, що війни не буде.

Вадим Сергійович є патріотом свого рідного міста Маріуполя. Після того як його не перепризначили на посаду мера, його дружина, Галина Бойченко, одразу почала скуповувати нерухомість у Києві. А після початку війни, якої, за словами Вадима Сергійовича, на 100% не мало бути, його дружина 16 грудня 2022 року придбала квартиру у Львові, а 12 травня 2023 року — квартиру в Хмельницькому.

Прогресуюча шизофренія Зелемського_1
Прогресуюча шизофренія Зелемського_3
Прогресуюча шизофренія Зелемського_5

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Політика
Перед приватизацією Ocean Plaza змінили «смотрящого»: нового директора пов’язують з оточенням Зеленського.
вчора, 15:33
Опінії
Родина екссудді Вищого господарського суду Карабаня за останні роки набула майна на понад $2,5 млн, — Bihus.
16 червня, 13:42
Політика
Коли вибори проводити не хоче, а масові гулянки для охлосу будь ласка.
14 червня, 14:46
Опінії
Як українцям продають політичні маніпуляції під виглядом соціології.
09 червня, 18:26
Опінії
Кажуть, усе нове — це добре забуте старе.
09 червня, 08:29
Опінії
А КОЛИ ПОЧНЕМО ЗНОСИТИ ОПЕРУ ТА НАЦБАНК?
07 червня, 13:45