Проксі сіоністів не здатні закінчити війну
Ні Гарріс, ні Трамп не зроблять НІЧОГО для закінчення цієї війни, бо вони обидва ставленики тих сил, які зацікавлені в її продовженні.
Мене вкрай дивує пильну увагу, з якою в Україні стежать за виборами в США, припускаючи, що вибір конкретного Президента може мати доленосне значення для нашої країни, а саме призведе до якнайшвидшого та максимально успішного для нас закінчення війни.
Щодня я отримую десятки дзвінків із проханням поділитися моїм прогнозом. Я знову, як і в минулому пості, не назву ім'я переможця, але можу з упевненістю сказати, що для України це не має жодного принципового значення.
Треба розуміти, що республіканська та демократична партії США — це не партії у звичному нам розумінні їх як ієрархічні політичні інститути. Це Корпорації, а Камала та Дональд – СЕО, призначені радою директорів цих корпорацій.
І обидві ці Корпорації, при безлічі розбіжностей у різних аспектах зовнішньої та внутрішньої політики, мають єдину спільну платформу — НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ США.
І це хрестоматійна істина. Її проголосив 166 років тому, під час обговорення в англійській Палаті громад британської зовнішньої політики, міністр закордонних справ та прем'єр-міністр Великобританії Віконт Генрі Джон Темпл Пальмерапон:
Все гранично ясно та безперечно! Голлівудські зірки, що заїжджають до Києва, постарілі співаки та рок-музиканти, а також європейські філософи та письменники сповнені співчуття і демонструють «душі прекрасні пориви» — і за це ми їм вдячні. Але ті, від кого реально залежить наша незалежність, територіальна цілісність і – головне! – життя сотень тисяч наших громадян, дуже далекі від сентиментів. Їх девіз — вищенаведена фраза віконт Палмерапона. Вона написана на їхніх лобах та губах. Це для них аксіома, приклад зразкового прагматизму у зовнішній політиці. І якщо ми не хочемо цього розуміти – це наші проблеми. А вони дуже щирі. Відверті до непристойності. Я міг би навести сотні висловлювань сенаторів і конгресменів від обох партій, генералів Пентагону, лідерів громадської думки США, які підтверджують цю мою тезу.
Але, напевно, вистачить двох висловлювань супервпливових членів обох партій.
Держсекретар (по-нашому міністр закордонних справ) США демократ Ентоні Блінкен на пресконференції 7 грудня 2023 року про розподіл фінансової допомоги для України зробив таку заяву:
«…близько 90% коштів, що виділяються США на військову допомогу Києву, залишаються у Сполучених Штатах. Ці гроші використовуються для зміцнення американської оборонної промисловості, підтримуючи виробництво зброї, військової техніки та створення робочих місць усередині країни.
Це допомагає економіці США та сприяє розвитку внутрішнього оборонного сектора, що є своєрідними інвестиціями в США і вигідно для економіки країни».
Вже цієї осені він неодноразово заявляв, що:
«…підтримка України допомагає знизити загрозу Росії для всього демократичного світу, зміцнюючи позиції НАТО та безпеки Європи, що відповідає інтересам США».
А що кажуть республіканці, лідер яких у передвиборному екстазі обіцяє закінчити війну за 24 години?
Найвпливовіший сенатор – республіканець із 22-річним стажем у Сенаті, голова Сенатського Комітету Ліндсі Грем неодноразово робив абсолютно прямолінійні заяви, описуючи підтримку України як «хорошу інвестицію» для Америки.
Грем вказував, що таким чином США послаблюють росію та захищають свої інтереси. Також він згадував, що природні ресурси України можуть у майбутньому принести значний економічний зиск для США. Це те, що я назвав вище «відвертим до непристойності».
Є десятки його фраз і дужче, але я, щоб уникнути звинувачень у упередженості, наведу дві його заяви, одна з яких була зроблена ним безпосередньо в Києві, а друга лише місяць тому.
1. У травні 2023 року Грем приїхав до України та зустрівся з президентом Зеленським. Під час цієї зустрічі він заявив, що допомога Україні — «найкраще вкладення грошей США», наголосивши, що «американська підтримка дозволяє Україні стримувати росію та запобігає необхідності прямої участі американських військових».
Ця заява викликала серйозніший резонанс і критику в США, ніж в Україні. Ми вдали, що не зрозуміли, що нас не розглядають як потенційних переможців, а відводять роль «стримувати росію», послаблюючи її на користь США.
2. Вересень 2024 року. Грем повторив, що конфлікт є «хорошою інвестицією» для США, тому що «українські війська воюють, а американські кошти повертаються в економіку США, частково через закупівлю американської військової техніки». Сенатор зазначив також, що «Україна має природні ресурси, включаючи мінерали, які можуть принести економічну вигоду США».
До речі, «друг Ліндсі» двічі кавалер одного із найвищих орденів України.
У грудні 2016 р. Порошенко вручив йому орден Ярослава Мудрого ІІІ ступеня, а рік тому Зеленський вручив той самий орден другого ступеня.
Я хочу, щоб Ви мене правильно зрозуміли. Я в жодному разі не намагаюся критикувати чи применшувати роль і значення американської допомоги нашій країні — вона неоціненна. Особливо її політична складова. Я лише намагаюся пояснити, що ми надаємо надто важливого значення підсумку їхніх президентських виборів.
На превеликий жаль, склалася ситуація, за якої якнайшвидше припинення цієї війни, що є головним інтересом нашої країни, не відповідає національним інтересам США.
Америка має серйозну проблему, про яку не прийнято говорити. ВВП США на 80% складається з фінансових та юридичних послуг (Ви знаєте, що 70% адвокатів усього світу проживають в одній країні – США?), частка промисловості лише 12-14%, а сільського господарства менше 2%. Найближче широке впровадження штучного інтелекту, технології блокчейн, нейромереж, чат-ботів, квантових комп'ютерів насамперед ударить по представникам посередницьких послуг, викинувши з цієї сфери десятки мільйонів юристів та бухгалтерів.
Країні треба розвивати промисловість, переструктуруючи ВВП та створюючи безліч нових робочих місць.
Світ входить у зону перманентних військових конфліктів. Торгівля зброєю буде величезним бізнесом. І це саме та галузь, де США зможуть відтворити свою промислову могутність, забезпечивши ще й зайнятість населення. Бо ні у виробництві товарів народного споживання, ні у виробництві побутової техніки чи автомобілів, ні в літакобудуванні (у Боїнга колосальні проблеми) вони не здатні конкурувати з Китаєм, Південною Кореєю та іншими «тиграми». Тому їм вигідне продовження війни в Україні. Мрія маркетолога! Сьогодні виробляємо зброю, завтра випробовуємо її не в лабораторії або на полігоні, а просто на полі бою! Відразу ж отримуємо зауваження, визначаємо дефекти, тут же вносимо корективи та відправляємо на поле бою удосконалений екземпляр тощо.
Хто зможе конкурувати із ними? Весь світовий ринок зброї буде розділений між США та Росією. Досить обом, це трильйонний бізнес! І Трамп захоче зупинити це? Ніколи! Тому що він Трамп! Бо він бізнесмен! Бо він патріот своєї країни! Тому що він чудово розуміє, що станеться з ним, якщо він спробує піти проти цієї системи. І те саме з Гарріс. І з кожним!
P.S. Два коротких приклади у підтвердженні моєї тези.
З 2005 року США не виробили жодної нової зенітної ракети STINGER. До нашої війни вони як зовнішню загрозу розглядали лише терористів. А ті не мали реактивних винищувачів, тому виробництво Стінгерів вважалося недоцільним.
Але тепер для надання допомоги Україні Пентагон підписав минулого року контракт на $ 624М на виробництво ракет STINGER у Тусоні (Аризона). Наступного року контракт буде потроєний.
До 2022 р. США випускали трохи більше 3000 снарядів калібру 155 мм. Це вкрай необхідна Україні позиція і вже минулого року американці виробили 10 000 цих снарядів, цього року 14 000, а на 2025 р. намічено випуск 100 000. І це лише малою мірою задовольнить потреби однієї України.
А для випуску снарядів потрібне будівництво одразу трьох заводів: для гільз, для метальних підривників та для збирання. А це десятки підприємств, швидко збудованих у депресивних штатах, це десятки тисяч, а на перспективу сотні тисяч нових робочих місць.
А поповнити запаси європейських членів НАТО, які спустошили свої склади для допомоги Україні? Тепер все озброєння НАТО буде американське. І запчастини... І ремкомплекти... І обслуговування...
І взагалі, за старою доброю традицією в період світових катаклізмів усі капітали біжать у долар та US Treasure Bills.
А ви кажете СВІТУ – МИР!