Прокурор Дігтяр і лікарка Селькіна начхали на рішення суду

15.08.2016, 10:18
ПОЛТАВА
Прокурор Дігтяр і лікарка Селькіна начхали на рішення суду

Слідчий Русалов, що діяв за клопотанням прокурора Дігтяра в інтересах головлікарки І міської лікарні Селькіної, не повернув незаконно вилучене майно фірмі з виготовлення систем дитячих ортезів після двох тижнів із моменту рішення суду.  

Лікар-ортопед Олександр Любицький звернувся з заявою до прокуратури, в якій просить притягнути до відповідальності слідчого Русалова К.Т. за невиконання судового рішення. Слідчий не виконав ухвали Октябрського суду міста Полтави від 2 серпня й досі не повернув вилучене під час обшуку обладнання компанії ТОВ «Ортез-Полтава».

Нагадаємо, слідчий Русалов діяв в інтересах Ганни Борисівни Селькіної, прокурора Бориса Селькіна та прокурора Антона Дігятра в справі придушення фірми конкурента Селькіної.

ЧИТАЙТЕ ДЕТАЛЬНІШЕ: Полтавська лікарка Селькіна залишила без ортезів дітей-інвалідів

«Останній Бастіон» висвітлював конфлікт, що виник між фірмами ТОВ «Ортез» і ТОВ «Ортез-Полтава». Також журналісти видання знімали судове засідання з метою унеможливити корупційну складову в діях прокурора Дігятра та прокурори Симонової, що відстоювали інтереси Селькіної.

БІЛЬШЕ: Суд позбавив Селькіну можливості нажитися на дітях-інвалідах

Суддя Октябрського суду Ірина Блажко постановила повернути вилучене майно фірмі ТОВ «Ортез-Полтава». Дана ухвала від 2 серпня 2016 року не підлягає оскарженню.

З моменту винесення рішення суду минуло понад два тижні. Слідчий Русалов досі не повернув вилучене майно. Прокурор Антон Дігтяр, Ганна Борисівна Селькіна свідомо проігнорували рішення суду.

Можливо, затягування у виконанні рішення суду пов’язане з ІІ групою інвалідності Ганни Борисівни Селькіної, отриманої на 55-річчя. 

Нагадаємо, в підставах до встановлення ІІ групи зазначено, що такі інваліди потребують сторонньої допомоги при пересуванні.Зрозуміло, через це транспортування вилучених станків і верстатів може затягнутися.

Звертаємо увагу прокуратури Полтавської області та Генеральної прокуратури України на викладений матеріал. 

Читайте також:
Завдяки БПД проблеми вдається розв’язати здебільшого на досудовому рівні.
вчора, 18:13
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
вчора, 09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
вчора, 09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
09 грудня, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
09 грудня, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
09 грудня, 08:35