Прокурор Ян Стрелюк у відчаї готує фізичну розправу та хоче «зламати» людину

ПОЛТАВА
15.07.2015, 12:55
Прокурор Ян Стрелюк у відчаї готує фізичну розправу та хоче «зламати» людину

Світові ЗМІ:

У столиці Кабардино-Балкарії Нальчику сьогодні вранці ліквідували прокурора.

Історія

Радянський Союз, 1948 р.

Справа лікарів (Справа лікарів-отруйників, у матеріалах слідства Справа про сіоністську змову в МДБ) - кримінальна справа проти групи видатних радянських лікарів, звинувачених у змові та вбивстві радянських лідерів. Витоки кампанії відносяться до 1948 року, коли лікар Лідія Тимашук звернула увагу компетентних органів на дивацтва в лікуванні Жданова, що призвели до смерті пацієнта.

У тексті офіційного повідомлення про арешт, опублікованого в січні 1953, було оголошено, що «більшість учасників терористичної групи (Вовсі М. С., Коган Б. Б., Фельдман А. І., Гринштейн А. М., Етінгер Я. Г. та інші) були пов'язані з міжнародною єврейською буржуазно-націоналістичною організацією "Джойнт", що була створена американською розвідкою, нібито, для надання матеріальної допомоги євреям в інших країнах. Справи місцями набула антисемітського характеру й влилася в більш загальну кампанію «боротьби з безрідним космополітизмом», що відбувалася в СРСР в 1947-1953 рр.

Полтава, наш час


Прокурор Полтавської області Ян Стрелюк обіцяє «зламати» людину та фізично усунути осіб, які не бояться писати та говорити про відверто корупційні та незаконні справи «кривавого полтавського прокурора».

На своєму інформаційному ресурсі «Останній Бастіон» неодноразово писав статті про беззаконня в полтавській прокуратурі, де головною злочинною фігурою є прокурор Ян Стрелюк. Перелік лише маленької частини його корупційних схем та злочинних справ, про які нам вдалося дізнатися та розслідувати:

Допомагає крадіям газоконденсату

http://bastion.tv/news/prokuror-poltavshini-viddav-mafiyi-kradiyiv-gazokondensatu-she-odin-kamaz-znaryaddya-zlochinu

Обкрадає лікарні

http://bastion.tv/detection/strelyuk-i-lisak-razom-iz-prompostach-i-k-obkradayut-likarni-rozsliduvannya-ostannogo-bastionu/

Допомагає іншим недосуддям і недопрокурорам, зокрема Лубенському прокурору-хабарнику Кулішу

http://bastion.tv/news/lubenskogo-prokurora-habarnika-vidpustili-za-25-tis-griven/

Купує собі прокурорське крісло

http://bastion.tv/news/strelyuk-znovu-kupuye-sobi-prokurorske-krislo/

Бере під крило "тітушок" і сепаратистів

http://bastion.tv/news/strelyuk-vzyav-pid-krilo-ti...

Звісно, після таких викривальних розслідувань, «кривавий прокурор» Стрелюк почав усіляко тиснути на головного редактора видання Геннадія Сікалова, статті якого, прокурору як кістка в горлі. Без компромату журналістів «Останнього Бастіону» Ян Стрелюк почуватиметься, наче кіт у маслі, оскільки впевнено знатиме, що правосуддя й рука закону за всі, скоєні ним злочини, його не торкнеться.

«Останній Бастіон» нещодавно публікував статтю «Куди ведуть «Залізничні шляхи» Андрія Матковського?»

Посилання: http://bastion.tv/news/kudi-vedut-zaliznichni-shlyahi-andriya-matkovskogo-zvernennya-go-ostannij-bastion-do-prezidenta-ukrayini-ta-posliv-inozemnih-derzhav/

У статті ми проливали світло, як колишній очільник Полтави Адрій Матковський із дружиною, яка номінально володіє ПрАТ «СК «Залізничні шляхи», підробили договір Сікалова Г.А. та відмовилися виплачувати йому страхове відшкодування після операції на плечі.

Ян Стрелюк добре знає про цей випадок, оскільки допомагав Октябрському суду гальмувати позов Геннадія Сікалова на виплату йому суми, передбаченої страховим договором.

Зараз прокурор розуміє, що зупинити діяльність головного редактора «Останнього Бастіону» можна лише розправившись із ним. Напряму він це зробити не може, тому Стрелюк шукає кримінальну справу, яку можна «повісити» на свого запеклого ворога. Для цього він починає тиск й обіцяє «зламати» лікаря Левуса Владислава Сергійовича, що робив операцію Геннадію Сікалову.

Мета прокурора Яна Стрелюка – звинуватити Сікалова Г.А. в незаконному відмиванні грошей зі страхової компанії «Залізничні шляхи», які та ЗА ЗАКОНОМ ТА ПІДПИСАНИМ ДОГОВОРОМ МУСИЛА ВИПЛАТИТИ в разі лікування та операції головного редактора «Останнього Бастіону».

Щоби зробити це, Стрелюк робить так, що СПРАВА ЛІКУВАННЯ лікарем Левусом В.М. Сікалова Г.А. з хірургічним втручанням на плечі останнього, що ПОВИННА БУЛА розслідуватися Київським районним відділом внутрішніх справ міста Полтави (про це говорить повідомлення про підозру, винесене від імені старшого лейтенанта СВ Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області О.Ю. Мухи та процесуальне провадження, що здійснює процесуальний прокурор Київської районної прокуратури), БУЛА ПЕРЕДАНА для розслідування в обласне управління, де створена слідча група, яка перебуває під процесуальним наглядом ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ. Це свідчить, що Ян Стрелюк взяв справу ПІД ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ.

Коментар адвоката Костенка Володимира Олександровича, захисника лікаря Левуса В.М. у цій судовій справі:

18 лютого 2015 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було занесено кримінальне провадження №42015170010000011 стосовно Левуса Владислава Сергійовича. 8 липня 2015 року Левусу В.С. була оголошена підозра у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.366 КК України – службове підроблення (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Як сказано в підозрі, що Левус В.С., працювавши на посаді головного лікаря першої міської клінічної лікарні м. Полтави (надалі 1МКЛ - ОБ), заніс завідомо неправдиві дані в історію хвороби громадянина Сікалова Г.А. стосовно зробленої йому операції на лівому плечі.

Вказане кримінальне правопорушення, що закидають лікарю Левусу, відноситься до злочинів невеликої тяжкості. Постає питання, чому створена ціла група з ряду оперативних працівників та працівників слідчих органів УМВС України в Полтавській області? Повідомлення про підозру було винесено від імені Мухи О.Ю., однак ця особа не брала жодної участі в пред’явленні повідомлення, тож викликає сумнів, що вона була автором вказаної підозри, оскільки від імені Мухи О.Ю. підозру вручив в.о. слідчого відділу розслідування злочинів у сфері службової діяльності С.О. Савічев. При пред’явленні підозри був присутній ряд оперативних працівників, зокрема процесуальний прокурор Дігтярь Антон Олегович, який заявив, що підозрюваному (лікарю Левусу – ОБ) треба укласти угоду зі слідством, що буде вигідна лікарю, оскільки підозра буде складена на підставі статті 69 КК України з покаранням, нижче призначеного законом мінімуму – підозрюваному буде призначений грошовий штраф без позбавлення права займатися лікарською діяльністю.

На лице зацікавленість слідчих органів у швидкому закритті кримінального провадження. Чому? Передовсім тому, що провадження направлене не проти Левуса В.М.; лікар – лише об’єкт, на який слідство (фактично, Стрелюк – ОБ) тисне, щоби вплинути на Сікалова Г.А., який, нібито, не мав оперативного втручання на плечі . У підозрі вказується, що дані про проведення операції не підтверджені висновками ультразвукової діагностики (УЗД) та магнітно-резонансної томографії (МРТ) і при цьому, така операція не могла відбуватися в 1МКЛ, оскільки там, нібито, не було ендоскопії.

Усі ці не докази, а навіть думки слідчого, - зазначає адвокат Костенко В.О., - спростовуються даними тих самим УЗД і МРТ, що були зроблені Сікаловим Г.А. в спеціальних медичних закладах і висновками, підкріпленими діагностичними знімками та рентгенограмою МРТ, на якій указане місце та наслідки проведення операції в Сікалова Г.А. та діагноз, встановлений спочатку Левусом В.С., а потім підтверджений іншими лікарями та клініками з відповідними висновками та доказами».

Отримавши повідомлення про підозру Левуса В.С., Костенко В.О. як захисник лікаря у цій справі, направив клопотання про закриття кримінального провадження на підставі статті 284 КК України за відсутністю в діях лікаря Левуса складу інкримінованого йому правопорушення. Але процесуальний прокурор Дігтярь А.О. відмовляє в задоволенні клопотання, попри надані адвокатом докази у вигляді рішення Київського районного суду стосовно законності дій Левуса В.С. при наданні медичної допомоги Сікалову Г.А., ухвали апеляційного суду Полтавської області, який залишив рішення Київського районного суду без змін, посилання на УЗД та МРТ, наявність у пацієнта Сікалова Г.А. слідів проведення операції, наявність у журналі 1МКЛ запису про госпіталізацію Сікалова Г.А., лікарняного листа про встановлений діагноз у пацієнта, що знову ж таки підтверджується висновками.

Процесуальний прокурор Дігтярь А.О., відмовивши у задоволенні клопотання, посилається на експертизу від 26.03. 2015 року про наявність якої не знає ані лікар Левус В.М., ані адвокат Костенко В.О., а що найцікавіше, не знає сам пацієнт Сікалов Г.А. Лідер та головний редактор «Останнього Бастіону» зазначає, що він не проходив експертизи в березні цього року.

Тобто, псевдоекспертиза, на яку посилається процесуальний прокурор Дігтярь А.О. – сфабрикована за наказом головного прокурора Стрелюка, який зацікавлений у вирішенні справи на свою користь. Процесуальний прокурор Дігтярь А.О. у цій справі виконує безпосередні вказівки головного прокурора Яна Стрелюка, бо інакше пояснити упереджене ставлення Дігятря стосовно наведених адвокатом Костенком доказів неможливо.

Отож, що ми маємо – лікарю Левусу В.М. пропонується укладання угоди без розслідування справи та без дослідження доказів усіх сторін, а це не що інше, як спроба Стрелюка та його людей (зокрема, процесуального прокурора) змусити лікаря підписати те, чого він не скоював з метою зробити фейковий компромат і «пошити» кримінальну справу на Сікалова Г.А.

Не що інше, як особиста зацікавленість Яна Стрелюка поквитатися з лідером і головним редактором «Останнього Бастіону» за статті, що викривають злочини головного прокурора-хабарника області керують слідчими та процесуальними прокурорами у відкритій справі проти Левуса В.С., фахівця, лікаря, на якого досі не було жодної скарги, та який за свою багаторічну лікарську практику врятував тисячі життів.

Нещодавня заява Стрелюка, де він обіцяє, цитата: «Зламати лікаря Левуса», - тільки підтверджує, що Левус В.М. лише інструмент, на якого тиснуть із метою отримання неправдивих свідчень, щоби звести рахунки й затулити рота «бастіонівцю» Геннадію Сікалову.

Цей скандал можна передати цитатою з фільму «Брат», де один із персонажів на питання, у чому сила, відповідає, що в правді сила, а інший персонаж запевняє, що правда в кількості грошей. Скільки б Стрелюк не нахапав хабарів та скільки грошей не отримав на своїх злочинних махінаціях, «Останній Бастіон» сильніший за прокурора СтрелЯка, оскільки правда на боці «Бастіону». Коли ж правду довго притісняють та змушують її мовчати, вона вистрілює прямо в голову, як це сталося в Нальчику.

Ця стаття призначена як для широкого загалу читачів із метою показати правду про злочини головного прокурора Полтавської області.

Просимо Давида Сакварелідзе, заступника головного прокурора України, який своїми вчинками довів свій професіоналізм, неупередженість та непідкупність, звернути увагу на злочини прокурора Полтавської області Яна Стрелюка.

Віримо, що разом утвердимо силу правди та закону в Україні.

Із повагою, головний редактор та лідер ГО «Останній Бастіон»

Геннадій Сікалов


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18