​Прокурори перетворили Полтаву на смітник

05.05.2016, 11:41
ПОЛТАВА

Мікрорайон Левада почали перетворювати на смітник. Колона вантажівок із причепами вивозить сміття в район Полтавського професійного ліцею транспорту (проспект Вавилова, 2). Сміття висипають поруч із будівлею навчального закладу, в якому здобувають спеціальність 260 учнів. Через дорогу – паркінг та житловий масив. Ця територія має назву «легені Полтави» за чистоту, надсадженість рослинами та збережену екосистему.

Вантажівки, що викидають сміття, належать одному з колишніх прокурорів Полтавської області. Це, зокрема, Volvo сірого кольору, держномер ВІ 2753 ВТ. 

Поруч із горою відходів ходять «смотрящі».

Вірогідно, екс-головний прокурор почав будувати новий мікрорайон у місті.

Через засмічення природної території м-на Левада вантажівками зі сміттям ми звернулися до Державної екологічної інспекції в Полтавській області. Журналістів попросили надіслати публічний запит на електронну адресу інспекції: 

-Алло. Скажіть, будь ласка,що ви хотіли, щоб ми ще якісь міри прийняли? Публічний запит надішліть на нашу адресу. Керівництво розгляне запит – повідомили розмові з Полтавської Держекоінспекції.

Із Державною екологічною інспекцією в України журналісти зв’язатися не змогли. Телефон гарячої лінії, вказаний на сайті, на початку 14-00 години ніхто не зняв. Зазначимо, на сайті Держекоінспекції повідомлено, що гаряча лінія працює до 18-00 години в будні дні.

З огляду на потік вантажівок та масштаби забруднення, погіршення екологічного стану м-на Левада, звертаємо увагу правоохоронних органів міста Полтави на зазначені факти з проханням вжити відповідних заходів.

Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
вчора, 08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05