Прокурори США: Гондурас — найбільша наркодержава світу

СВІТ
10 березня, 13:13
Президент Гондурасу Хуан Орландо Ернандес
Президент Гондурасу Хуан Орландо Ернандес
Фото: People's World

Центральноамериканська республіка Гондурас очолила рейтинг небезпечних країн західної півкулі, посунувши Мексику, Венесуелу і Колумбію.

Головною причиною, за свідченнями прокурорів США, є зрощення державної влади з місцевими наркокартелями, поінформувало видання "Reuters".

Зазначається, що складною мафіозною структурою керує чинний президент країни — Хуан Орландо Ернандес, а на сили національної безпеки, поліцію та армію покладено суто каральні функції.

«Влада Гондурасу давно і активно співпрацює з наркоторговцями задля системного переміщення великої кількості кокаїну до США. Особисто президент Ернандес отримує гроші за те, щоби правоохоронні органи Гондурасу не розслідували злочини наркокартелів; чиновники різного рівня також отримують незаконну вигоду від продажу кокаїну на вулицях американських міст. Усе це і не тільки свідчить, що Гондурас перетворився на найбільшу наркодержаву», — йдеться у звіті прокурорів США.

Сам Хуан Орландо Ернандес, який тривалий час був союзником адміністрації Дональда Трампа у боротьбі з нелегальною латиноамериканською міграцією, відкидає будь-які звинувачення у причетності до незаконного обігу наркотиків у регіоні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головний наркобарон Бразилії втік від правосуддя до... Києва!

Читайте також:
Для мене це співробітник ФСБ, який знаходиться на зарплаті у Верховній Раді
30 квітня, 10:05
Прокурори та співробітники СБУ розікрали землі оборони й лісового фонду в Житомирській області
26 квітня, 12:20
Гео Лерос розкрив дані про причетність Тищенка до вбивств, рекету і торгівлі героїном
23 квітня, 13:45
Цирк і клоуни Авакова
22 квітня, 13:05
6 червня поточного року громадяни Мексики прийдуть на дільниці, щоб обрати 21000 депутатів місцевих і національних органів влади.
21 квітня, 12:13
Найвідоміший український шахрай досі боїться здати відбитки своїх пальців вітчизняним спецслужбам.
16 квітня, 11:26