Пропаганда діє

МИСТЕЦТВО
13.03.2023, 13:35
Пропаганда діє

Український фільм «Будинок зі скалок» програв у боротьбі за «Оскар» фільмові про "кримнашиста" Олексія Навального

Продюсер фільму «Будинка зі скалок», який змагався за «Оскар», Азад Сафаров прокоментував присудження премії фільму «Навальний».

«Друзі, мені дуже шкода, що ми не змогли принести «Оскар» Україні. Ми дуже хотіли подарувати маленьку радість українцям в ці важкі часи. Ми дуже вірили в це і боролись до останнього. Ми мали виграти не тому, що ми з України, а тому що фільм глибокий, цінний і талановито знятий данським режисером Сімоном Леренгом Вілмонтом і зроблений крутою командою. Але сьогоднішній вечір ще раз довів, що російська пропаганда дуже добре діє і вміє розкручувати псевдо героїв там, де героїв нема. А значить у нас ще багато роботи», – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Пропаганда діє_1Пропаганда діє_2Пропаганда діє_3Пропаганда діє_4Пропаганда діє_5Пропаганда діє_6Пропаганда діє_7

Сафаров зазначив, що за останні 10 днів у США члени команди фільму всюди розповідали про російську війну проти України та злочини окупантів.

Серед них були дві героїні фільму з тимчасово окупованого Росією Лисичанську в Сєвєродонецькому районі Луганської області Маргарита Миколаївна і Ольга Вікторівна.

«Нас усюди вітали, підтримували, обіймали і розпитували все про все про Україну. Американці дійсно дуже і дуже переживають за Україну. Ми українці, ми не ображаємось. Ми боремось. Ми, як і багато крутих українських режисерів і продюсерів, робитимемо все, щоб в Україні було не лише Оскар, а і багато інших нагород. Ми українці, ми не здаємось. Ми боремось далі», – зазначив Азад Сафаров.

Читайте також:
Мистецтво
Фільм українського виробництва вперше в історії отримав нагороду Американської кіноакадемії
11 березня, 09:50
Мистецтво
«Рішення піти» є, безперечно, одним і унікальних стрічок останніх років. Його творець — південнокорейський режисер і геній кіно Пак Чхан Ук.
14.11.2023, 14:47
Мистецтво
Загалом фільм показали на понад 40 фестивалях у 25 країнах світу.
09.06.2023, 09:08
Мистецтво
В кінотеатрах України «Аватар: Шлях води» з’явиться наприкінці року – 15 грудня.
02.11.2022, 17:20
Мистецтво
Зібрані під час фестивалю гроші спрямують на підтримку поранених воїнів-кінематографістів, а також української кіноіндустрії
31.07.2022, 14:32
Мистецтво
Український фільм "Мати Апостолів" Зази Буадзе отримав нагороду за найкращий фільм і найкращу режисуру на Calella Film Festival в Іспанії
18.10.2021, 11:30