Проросійські терористи блокують доступ ОБСЄ на окуповані території

ВІЙНА
28 липня, 14:51
Проросійські терористи блокують доступ ОБСЄ на окуповані території

Путінські найманці також збили безпілотник міжнародних спостерігачів.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін інформує про систематичне перешкоджання діяльності СММ ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях, про що йдеться у Звіті СММ ОБСЄ від 26 липня 2021 року, передає пресслужба штабу ООС.

“Окупанти не пропускали патрулі Місії на блок-постах поблизу тимчасово окупованих населених пунктів Безіменне, Новоазовськ, Довжанське, Приморське, Шевченко, Староласпа, посилаючись на «роботи з розмінування, накази від командирів, міркування безпеки СММ, інженерні роботи». Водночас перебуваючи на блок-постах, спостерігачі бачили, як їх безперешкодно перетинали цивільні особи та транспортні засоби”, - наголошують у штабі.

Крім того, 24 липня терористи відкрили вогонь зі стрілецької зброї по БПЛА Місії поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Мануйлівка.

Також окупанти здійснювали перешкоди під час запланованих польотів БПЛА СММ. Літальні апарати Місії зазнавали глушіння сигналу GPS під час польотів над районами поблизу тимчасово непідконтрольних урядові України населеними пунктами Василівка, Ясинувата, Мінеральне, Логвинове, Дебальцеве, Лозове.

“Використовуючи комплекси РЕБ російського виробництва, окупанти створювали перешкоди БПЛА СММ і на підконтрольній Уряду України території. Пролітаючи над районами поблизу населених пунктів Золоте та Болотяне, БПЛА СММ малого радіуса дії зазнавали впливу перешкод сигналу GPS (за оцінкою, унаслідок імовірного глушіння), що призвело до втрати контролю за просторовим положенням апаратів. СММ не змогла знайти та повернути БПЛА”, - наголошують українські військові.
 

вибір редакції
Читайте також:
Противник розпочав масштабні мобілізаційні командно-штабні навчання із залученням цивільних сил.
24 вересня, 14:56
На фронті спостерігається незвична, як для останніх тижнів, тиша.
20 вересня, 19:58
Внаслідок обстрілів один високопоставлений цивільний дістав поранення.
16 вересня, 17:30