Проросійський чорт мріє бути наступним Президентом України

20 серпня, 16:50
Проросійський чорт мріє бути наступним Президентом України
Фото: Facebook

Для багатьох пристосуванців "нє важно на каком язикє гаваріть" війна – справжнє вікно можливостей. Тобто, час набуття політичних дивідендів.

Президент України Володимир Зеленський підписує закон про заборону на ввезення та розповсюдження в Україні російської видавничої продукції. Що робить проросійський чорт, який мріє бути наступним президентом України?

Правильно: прямо на території України, прямо під час геноцидної війни, відкрито і зухвало записує аудіокниги російських письменників та "розбирає" їх на платформі "YouTube". Це про Люсю Арєстовіча, якщо хто не допер.

Навіть не буду писати про те, що цей «льотчік-пєрєводчік-33 боєвивих вихода-пєрвим запригну на бтр-хороший же бил союз» ще й книги (і фільми!) розбирає. Напишу про те, чому він це робить?

Тому що неможна так просто взяти і залишити українцям український інформаційний і культурний простір без русского язика та "вєлікой русской культури". А то ще почнуть українську літературу читати і не дай боже, дізнаються ще, наскільки велика і глибока українська культура, мова, література.

Ще й українську Україну захочуть будувати!

Ні-ні-ні, – кажуть московські методички і куратори. Адже без русскаго язика неможна залишати тих, кого ми маємо примусити до миру та до любові до всього русского.

Так шо давай, Льоша, відпрацьовуй, якщо хочеш бути наступним президентом, а ми тобі вже й назву партії придумали: «Миру – мир!», – і на русском. Але аж ніяк не на укрáінском.

Хоча це гасло однаково майже звучить обома мовами, а головне – однаково пишеться! Це було вже? Так, але ж хороший бил союз, Льош!

Так і включілся Льоша чи пак Люся у роботу. Дарма, що у роботу не на Україну, а радше на Малоросію.

Автор : Оксана Байло
Читайте також:
Політика
Ідейний соратник Марин ле Пен і Віктора Орбана Ґерт Вілдерс святкує перемогу. Його популістська політична сила здобула першість на виборах.
23 листопада, 10:01
Світ
Турецький президент знову зробив низку гучних заяв, пов'язаних з ізраїльсько-палестинською війною. Важливо, щоби його слова стали дією.
13 листопада, 06:59
Політика
Чомусь вона забула додати, що голова її фракції Арахамія тісно співпрацює з регіоналом Сергієм Ківаловим.
07 листопада, 14:08
Світ
Прем'єр-міністр Угорщини вирішив увічнити себе у бронзі. З цією метою витратять кошти, надані Брюсселем для порятунку економіки Будапешта.
03 жовтня, 19:35
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
01 жовтня, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00