Проросійський чорт мріє бути наступним Президентом України

20.08.2023, 16:50
Проросійський чорт мріє бути наступним Президентом України
Фото: Facebook

Для багатьох пристосуванців "нє важно на каком язикє гаваріть" війна – справжнє вікно можливостей. Тобто, час набуття політичних дивідендів.

Президент України Володимир Зеленський підписує закон про заборону на ввезення та розповсюдження в Україні російської видавничої продукції. Що робить проросійський чорт, який мріє бути наступним президентом України?

Правильно: прямо на території України, прямо під час геноцидної війни, відкрито і зухвало записує аудіокниги російських письменників та "розбирає" їх на платформі "YouTube". Це про Люсю Арєстовіча, якщо хто не допер.

Навіть не буду писати про те, що цей «льотчік-пєрєводчік-33 боєвивих вихода-пєрвим запригну на бтр-хороший же бил союз» ще й книги (і фільми!) розбирає. Напишу про те, чому він це робить?

Тому що неможна так просто взяти і залишити українцям український інформаційний і культурний простір без русского язика та "вєлікой русской культури". А то ще почнуть українську літературу читати і не дай боже, дізнаються ще, наскільки велика і глибока українська культура, мова, література.

Ще й українську Україну захочуть будувати!

Ні-ні-ні, – кажуть московські методички і куратори. Адже без русскаго язика неможна залишати тих, кого ми маємо примусити до миру та до любові до всього русского.

Так шо давай, Льоша, відпрацьовуй, якщо хочеш бути наступним президентом, а ми тобі вже й назву партії придумали: «Миру – мир!», – і на русском. Але аж ніяк не на укрáінском.

Хоча це гасло однаково майже звучить обома мовами, а головне – однаково пишеться! Це було вже? Так, але ж хороший бил союз, Льош!

Так і включілся Льоша чи пак Люся у роботу. Дарма, що у роботу не на Україну, а радше на Малоросію.

Автор : Оксана Байло
Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11