«Прості люди» купували звільнення голови Полтавської райради

ПОЛТАВА
02.05.2016, 08:35

«Партія простих людей» у Полтавській районній раді давала депутатам «БПП» по 2 тис $ за звільнення голови райради. Про спробу підкупу розповів Віталій Турпітько, депутат Полтавської райради від партії «БПП» Солідарність».

За словами Турпітька, Андрій Командиров, голова фракції «Партія простих людей» у Полтавській райраді, пропонував депутатам «Солідарності» $ 2000 за позитивне голосування про зняття з посади Оксани Гончаренко, голови Полтавської районної ради.

- Андрій Командиров, голова фракції «Партія простих людей» пропонував 2000 доларів за те, що я особисто проголосую за відставку Гончаренко. Резолюції за відставку Гончаренко не було. Він попередньо запропонував. Сказав, якщо я знайду 3 голоси, він купить 3, якщо оптом все «БПП», то (Командиров – ред.) згоден оптом на все «БПП». До правоохоронних органів не звертався. Для цього треба було мати факти. Або треба було дійсно взяти цю взятку разом із СБУ. Можливо, я зробив неправильно. Треба було дійсно піти на це, бо гроші ці пропонувалися авансом. Не думав, що до такого брєду дійде, - зазначив Турпітько.

П’ята сесії Полтавської районної ради розпочалася із внесення до Порядку денного пропозиції Валерія Толкачова, голови фракції «Свобода» у райраді, про дострокове звільнення з посади голови Полтавської районної ради Оксани Гончаренко, «БПП» Солідарність». Підписали дану вимогу 13 депутатів Полтавської районної ради із 36. На сесії питання про звільнення було винесене на голосування.

- Не думав, що так далеко зайде в намаганні Кононенка (Михайло Кононенко, заступник голови Полтавської районної ради, голова фракції «Батьківщина» в райраді – ред.) прийти до влади. Я ж бачив, до чого вони йшли – збити голову, поставити Кононенка. Той через Толкачова вніс проект постанови про висловлення недовіри голові райради. У даний момент він представляв інтереси Кононенка. У них була домовленість, – Турпітько.

За його словами, група людей у складі Толкачова, Кононенка, депутатів від партії «Укроп» пропонували Гончаренко самій написати заяву на звільнення з посади. Про це депутат дізнався зі слів голови райради.

Нагадаємо, «За» звільнення Гончаренко проголосували 24 депутати, проти – 8, утрималися – 4. Рішення звільнити Оксану Гончаренко не прийняли.

Цікаво, що і Кононенко, і Командиров проголосували «Проти» звільнення чинної голови райради.

Читайте також:
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
вчора, 12:56
Кременчуцькі комунальні служби проводять поточне оновлення покриття внутрішньоквартальних доріг, які давно потребували ремонту.
вчора, 08:59
Вогнеборці локалізували та ліквідували займання сухої трави на відкритій території поряд із селом Піски-Удайські.
30 червня, 10:03
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12