Проституція — додатковий заробіток для СБУ

КРИМІНАЛ
17 вересня, 10:06
Проституція — додатковий заробіток для СБУ
Фото: СБУ

Збір працівниками вітчизняної спецслужби грошей із "нічних метеликів" набуває системного характеру.

Про це нещодавно повідомили наші колеги з видання "Naspravdi Today".

Зазначається, що нарівні з кураторством паливно-енергетичного бізнесу, другою ланкою підприємливих ділків із СБУ є "шефство" над жінками з низькою соціальною відповідальністю.

Проте не всім секс-робітницям сподобався такий розрахунок: 7 серпня 2020 року одна з жінок звернулась до військової прокуратури Центрального регіону України з повідомленням про скоєння злочину.

Як доказ вона передала копії свого листування зі співробітником СБУ та виписки з карткового рахунку на підтвердження здійснених грошових переказів із середини березня й до кінця липня 2020 року.

Позаяк заявниця щиросердно зізналась у сплаті неназваному спецслужбісту хабаря, ухвалою Дніпровського районного суду Києва від 3 вересня 2020 року в справі №755/11853/20 вона була звільнена від кримінальної відповідальності.

Доля співробітника СБУ, який збирав гроші з повій, на тепер невідома, але швидше за все лейтенант Іван Баканов допоможе йому уникнути законного покарання.

Адже такі "чудові бізнесмени" дуже затребувані у державній структурі, яка фактично відмовилась від виконання своїх прямих обов'язків.

Читайте також:
Розкішний спосіб життя народного депутата-українофоба не відповідає задекларованим ним статкам.
07 жовтня, 12:05
На підтвердження наших здогадок, розповімо нашим читачам одну історію з присмаком газоконденсату та хабарів
06 жовтня, 11:45
4 жовтня в Полтаві мало відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
02 жовтня, 15:31
Головний корупціонер столиці Денис Комарницький завдяки зв'язкам в Офісі президента уникнув кримінальної відповідальності.
02 жовтня, 13:26
Спритники на схемі «старе - як нове» збивають мільйонні статки
30 вересня, 16:26
Я не я і хата не моя.
24 вересня, 12:51