Проти Андрія Єрмака відкрито судове провадження

ПОЛІТИКА
26.03.2020, 05:32
Проти Андрія Єрмака відкрито судове провадження

Процес ініціював позафракційний депутат Антон Поляков.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження щодо неподання декларації Андрієм Єрмаком як кандидатом на посаду глави Офісу президента.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Справу відкрили за позовом позафракційного народного депутата Антона Полякова до голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова.

Позивач просить суд зобов’язати керівника НАЗК надати припис президентові України Володимиру Зеленському щодо проведення службового розслідування. Депутат просить з’ясувати причини неподання Єрмаком як кандидатом на посаду глави ОП декларації за 2019 рік.

Серед інших вимог позову – визнати таку бездіяльність очільника НАЗК протиправною.

Суд розглядатиме справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

Читайте також:
Кримінал
Як родина затриманого заступника начальника СБУ Бріка скуповувала елітне житло в Києві.
вчора, 20:44
Політика
Європейські гроші по-терешківськи: без правил, без прозорості, зате для «своїх».
вчора, 15:29
Кримінал
Не може бути, вже й до чесних добралися. Так, невдовзі, і до доброчесних доберуться.
вчора, 14:05
Кримінал
Нацполіція проводить 70 обшуків у медзакладах по всій Україні через схеми, які сягають сотень мільйонів гривень — Нацполіція.
вчора, 10:02
Кримінал
Справа стосувалася отримання хабаря за сприяння у виїзді чоловіків за кордон через систему «Шлях».
19 березня, 17:09
Політика
Історична спадщина Києва пішла з молотка.
19 березня, 10:24