Проти Бужанського подали заяву до СБУ та ДБР

ПОЛІТИКА
24 березня, 06:55
Проти Бужанського подали заяву до СБУ та ДБР

Нардепа звинувачують у поширенні фейків, спрямованих на внесення поділів в українське суспільство.

Народні депутати з фракції «Європейська солідарність» Микола Княжицький та Олег Синютка вимагають від СБУ та ДБР розслідувати факт поширення фейкової інформації представником президентської фракції Максимом Бужанським.

Відповідне звернення депутати направили правоохоронцям у понеділок.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив Олег Синютка.

«На шостому році війни з Росією нас мало б нічого не дивувати, бо російська пропаганда використовує весь арсенал брехні, щоб Україну зробити слабшою і знищити нашу волю до протистояння з ворогом. Так само "винахідливими" в українофобії є російська 5 колона в Україні, її відверті та приховані агенти. А також всі, хто обслуговує олігархів, які після перемоги Зеленського на виборах відкрито реалізують політику капітуляції України та накладання російського ярма на шиї українців. Свіжий цьому приклад - це допис Максима Бужанського, народного депутата від партії "Слуга народу" і, як пишуть медіа, людини Коломойського у парламенті», – написав Синютка у себе на сторінці.

Нардеп пояснив: «22 березня у своїх соцмережах він (Бужанський – ОБ) запостив картинки з вулиць міст Україні після введення режиму карантину на території нашої держави. Серед інших Бужанський показав начебто побиття мешканця Львова через його кашель в автобусі. Чистий фейк, бо жодного такого випадку у Львові не було. Але фейку депутату від "слуг" було мало – він порівняв цю ситуацію з погромом євреїв у липні 1941 року, що стався після приходу нацистів до нашого міста. Мета цієї антиукраїнської провокації очевидна: показати, що "у Львові нічого не змінилося з 1941 року" і вже почалися погроми в "центрі бандерівщини"».

Саме це, за словами Синютки, змусило його та Миколу Княжицького звернутися до ДБР та СБУ, аби правоохоронці «розслідували цю чергову спробу посварити українців з різних регіонів країни і посіяти міжнаціональну ворожнечу».

«Держава має реагувати рішуче, особливо в теперішніх обставинах, коли завданням всіх українців і влади зокрема є боротьба з пандемією коронавірусу», – підкреслив нардеп.

Читайте також:
Наразі законопроєкт про землю має близько 700 правок.
06:07
«Намагання проголосувати земельний закон під час карантину або надзвичайного стану, м’яко кажучи, довіри владі не додасть».
22 березня, 17:18
В Україні триває гендерна вакханалія та боротьба груп впливу у Раді.
20 березня, 16:55
Ініціаторами відставки, серед інших, були відомі українофоби: Медведчук, Бужанський і Дубінський.
05 березня, 20:12
За словами Княжицького, у відставці зацікавлені передусім проросійські сили.
05 березня, 12:17
Одне лише промислове виробництво впало на 5%.
01 березня, 07:26