Провокація хабара поліцейськими, винними зробили невинних

ПОЛТАВА
13.03.2021, 10:48
Провокація хабара поліцейськими, винними зробили невинних

ВАКС легалізував провокацію хабара

Поліція Полтавської області, очолювана, на той час, Бехом, Чижом, Іриною Степаненко та психічнохворими Кивою та Чередніченком, діючи умисно, в складі організованої злочинної групи, з метою заволодіння грошовими коштами, активами та майном комунального підприємства Полтавської обласної ради "Полтавафарм", протиправно не погоджуючи у встановлений Законом строк надання дозвільних документів для господарської діяльності комунального підприємства, шляхом провокації у дачі хабара затримала Валерія Прядка та Руслана Гнєздова.

Об'єктивності заради мусимо констатувати наступне: - кожен український підприємець, кожне українське підприємство стикається прямо, чи дотично, зі свавіллям державних структур відносно отримання будь - яких дозвільних, або інших, документів.

Ситуація із КП "Полтавафарм" не є виключенням, поліція спочатку створила всі передумови для зупинки господарської діяльності підприємства, а потім "героїчно" почала пропонувати  шляхи їх вирішення. Безумовно, не за просто так.

Тому керівник підприємства, та його заступник, змушені були:

  • або подати заяву про злочин з боку працівників поліції та прокуратури Полтавської області, з метою попередити незаконні дії останніх;
  • або звернутися до суду з клопотанням на незаконні дії поліції, які полягають у не розгляді у встановлений Законом строк матеріалів для отримання дозвільних документів;
  • або піддатися на шантаж та провокації працівників поліції, та надати їм грошові кошти, які вони хотіли отримати;

Прядко та Гнєздов піддалися на шантаж, вимагання та пропозицію хабара з боку працівників поліції, та отримали вирок суду.

Але, виносячи вирок, ВАКС не взяв до уваги те, що провокація хабара з боку працівника правоохоронного органу є кримінальним злочином, за що передбачена кримінальна відповідальність за ч.2 ст.370 ККУ.

Спостерігаючи за перипетіями вказаної справи, приходжу до висновку, що у нашій державі Конституція, як Основний Закон, що регулює відносини між громадянином та ефемерним утворюванням під назвою "Держава", є пустим звуком не сповненим форми, а представники так званих правоохоронних органів держави є нічим іншим, як грабіжницькими структурами, покликаними захищати монстроподібне утворення.

Переконаний, що провокатори хабара з ОБНОНу, разом з членами ОЗГ, мусять сидіти за ґратами.

Автор : Геннадій Сікалов
вибір редакції
Читайте також:
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
09:39
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48
Опінії
Поляки так і не зрозуміли важливість України для існування Польщі. Якщо наша держава зникне, їхня згодом не проіснує і трьох місяців...
13 лютого, 20:31
Опінії
Шакали з європейського осередку путінінтерна знову висувають територіальні претензії Україні. Популістам сниться наша Срібна земля...
30 січня, 13:19
Світ
Литва вручила Білорусі ноту через порушення кордону озброєними прикордонниками.
23 січня, 18:07
Світ
Ресурсній федерації московії важливо на тлі президентських виборів у сусідній країні спровокувати конфлікт. У хід ідуть різні методи.
21 січня, 16:20