Провокація хабара поліцейськими, винними зробили невинних

ПОЛТАВА
13.03.2021, 10:48
Провокація хабара поліцейськими, винними зробили невинних

ВАКС легалізував провокацію хабара

Поліція Полтавської області, очолювана, на той час, Бехом, Чижом, Іриною Степаненко та психічнохворими Кивою та Чередніченком, діючи умисно, в складі організованої злочинної групи, з метою заволодіння грошовими коштами, активами та майном комунального підприємства Полтавської обласної ради "Полтавафарм", протиправно не погоджуючи у встановлений Законом строк надання дозвільних документів для господарської діяльності комунального підприємства, шляхом провокації у дачі хабара затримала Валерія Прядка та Руслана Гнєздова.

Об'єктивності заради мусимо констатувати наступне: - кожен український підприємець, кожне українське підприємство стикається прямо, чи дотично, зі свавіллям державних структур відносно отримання будь - яких дозвільних, або інших, документів.

Ситуація із КП "Полтавафарм" не є виключенням, поліція спочатку створила всі передумови для зупинки господарської діяльності підприємства, а потім "героїчно" почала пропонувати  шляхи їх вирішення. Безумовно, не за просто так.

Тому керівник підприємства, та його заступник, змушені були:

  • або подати заяву про злочин з боку працівників поліції та прокуратури Полтавської області, з метою попередити незаконні дії останніх;
  • або звернутися до суду з клопотанням на незаконні дії поліції, які полягають у не розгляді у встановлений Законом строк матеріалів для отримання дозвільних документів;
  • або піддатися на шантаж та провокації працівників поліції, та надати їм грошові кошти, які вони хотіли отримати;

Прядко та Гнєздов піддалися на шантаж, вимагання та пропозицію хабара з боку працівників поліції, та отримали вирок суду.

Але, виносячи вирок, ВАКС не взяв до уваги те, що провокація хабара з боку працівника правоохоронного органу є кримінальним злочином, за що передбачена кримінальна відповідальність за ч.2 ст.370 ККУ.

Спостерігаючи за перипетіями вказаної справи, приходжу до висновку, що у нашій державі Конституція, як Основний Закон, що регулює відносини між громадянином та ефемерним утворюванням під назвою "Держава", є пустим звуком не сповненим форми, а представники так званих правоохоронних органів держави є нічим іншим, як грабіжницькими структурами, покликаними захищати монстроподібне утворення.

Переконаний, що провокатори хабара з ОБНОНу, разом з членами ОЗГ, мусять сидіти за ґратами.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11 травня, 22:45
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01 травня, 21:44
Війна
Путінський режим всіляко намагається розгорнути другий фронт проти України, особливо після невдачі з втягуванням білоруської армії.
26 квітня, 17:00
Війна
Охочих воювати за псевдоісторичну маячню Владіміра Путіна трохи далі від дивану на росії меншає з кожною пожежею у Білгороді та Брянську.
26 квітня, 07:09
Війна
У двох селах Білгородської області рф запроваджено режим надзвичайного стану через вибух снаряда, нібито запущеного "з боку України".
23 березня, 18:16
Світ
"Наших біженців видають за повій"
20 березня, 20:43