ПРОВОКАЦІЯ! Волевиявленню людей намагалися завадити «тітушки» та батальйон «Полтавщина»

ПОЛТАВА
03.07.2015, 12:24
ПРОВОКАЦІЯ! Волевиявленню людей намагалися завадити «тітушки» та батальйон «Полтавщина»


Як ми повідомляли на сайті «Останнього Бастіону», сьогодні відбулося волевиявлення полтавців та ГО «Останній Бастіон» проти корупційних дій влади, зокрема громада та всі небайдужі полтавці протестували проти незаконного виселення людей із квартир гуртожитку, в яких вони проживають десятки років і які за законом належать їм.

Попереджувальна акція попри всі перешкоди та спроби міської влади під прикриттям «тітушок» та батальйону спецпризначення «Полтавщина» зірвати її, відбулася на трасі Київ-Харків неподалік магазину «Епіцентр».

Ще до початку акції, неподалік мітингувальників, в лісосмузі ховалися машини з «тітушками», працівниками ДАІ, Октябрського райвідділу міліції та озброєним батальйоном спецпризначення «Полтавщина», якому бити людей не вперше, варто лише згадати події на вул. Ляхова, 12 А, коли військові не сжалілися навіть над жінками.

На акцію протесту проти відверто незаконних дій міської влади вийшло з пів сотні людей, зокрема, щоби відсторонити від виконання службових обов’язків та покарати причетних до скандалу з гуртожитком за адресою вул. Київське Шосе, 56, міського голову Мамая, його кума Хоменка, який і почав незаконно розпродавати гуртожитські квартири разом із людьми, головного прокурора Полтавщини Яна Стрелюка, який покриває цю справу, колишній міського очільника Андрія «Половинку» Матковського, за часів правління якого й почали «дербанити» комунальну власність міста та інших.

Але пів сотні постраждалих – це лише верхівка айсбергу. На акцію планували й хотіли вийти десятки сімей, сотні постраждалих людей, однак за такого пильного нагляду з боку міліції, озброєних «тітушок» та військового батальйону, матері з маленькими дітьми, яким ніде жити, не змогли взяти участь у попереджувальному протесті, оскільки люди вкрай остерігалися провокації та непокоїлися за своє життя та життя своїх дітей.

Вийшли ж пів сотні дорослих жінок та чоловіків, які спільно з «Останнім Бастіоном» намагаються змінити наскрізь корупційну вертикаль владу та вибороти своє законне право на нормальне життя в своїй оселі.

Працівники міліції, які впродовж усієї акції стежили, щоби не дай Бог, хтось із людей не ступив на дорогу, попередили лідера об’єднання ГО «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова, сказавши йому:

«Один крок на трасу і вас усіх пов’яжуть!»

Ось так міліція розмовляє з народом. На цю фразу Геннадій Сікалов сказав, що

«Я стоятиму там, де стою, а якщо ви запевняєте, що я порушую закон, якщо стою на метр далі від тротуару, подивіться, яке свавілля та повне беззаконня чинить наша міська влада, зокрема й ваше керівництво, коли виселяє людей на вулицю, як ту худобу. Для мене основний закон – це Конституція, а не ваші слова та слова міської влади. Якщо хочете щоб я як громадянин України та всі люди виконували закони, ви самі спершу, почніть їх виконувати»

На це працівник ДАІ не знайшов, що відповісти.

А й справді, що тут відповіси, коли для людей закон – це слово міського голови чи його кума, а для злочинного синдикату високопосадовців, закону взагалі немає. Громаду затисли в кліщі та вимагають, щоби вона виконувала закон влади, але самі чиновник забувають, що протестувальники користуються статтею 5 Конституції України, де чітко прописано, що ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ В УКРАЇНІ Є НАРОД!!!

Громада та «Останній Бастіон» наголошують, що це лише попереджувальна акція, але оскільки народ не почули й влада навіть не задумалася, як вирішити поставлені вимоги, готується справжня акція-протест на ПОВНІСТЮ ПРАВОМІРНІЙ ТА ЗАКОННІЙ ОСНОВІ, оскільки всім варто усвідомити й зарубати собі на носі, що ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО ВЛАДИ - ЦЕ НАРОД, а не мамаї, стрелюки, матковські та хоменки.

Разом – ми сила, і така протидія влади, такий нагляд «тітушок» та міліції вчергове доводить, що злочинці, пробачте на слові, всралися, вони бояться за свої посади та награбовані статки, але за людьми закон і правда, що в усі віки було потужнішою зброєю за зброю та гроші.

За нами правда

ГО «Останній Бастіон»


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18