Пунктонезламне хабство

ПОЛТАВА
01.03.2023, 09:15
Пунктонезламне хабство

Служива братія Полтавщини продовжує додавати до 466 працюючих пунктів незламності нові.

Будь-яку справу, включно зі святою, на кшталт «Купання червоного коня в ополонці на Водохрещу», в інноваційно-змагальному шалі можна перетворити на «підсумкову прес-конференцію штукаря з амбіціями Людовіка XIV».

Допитливим: король Франції Людовик XIV 13 квітня 1655 р. в Паризькому парламенті у відповідь на заяву голови Сенату про першоплановість інтересів держави видав фразу: «L’état c’est moi» («Держава – це я»). Наш Найбоневтічніший І упродовж свого 2,5-годинного «єдиного бла-бла-бла» вжив займенник «Я» у варіантах наказового оклику, того, що вселяє симпатію, і визнаної світом константи стільки разів, що, почуй його француз, зрікся б престолу.

Служива братія Полтавщини продовжує додавати до 466 працюючих пунктів незламності нові. Чергову новобудову для 500 відвідин одночасно відкрили на території університетського містечка Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка.

Оглядини зразково-показового пункту справили могутнє враження на очільника ОВА пана Дмитра Луніна. Гляньте на світлину, як його розширило від гордості за пана Онищенка, котрий задумав і втілив «простір для легкої трансформації у студентський науково-освітній хаб, коворкінгову зону, простір для молодіжних івентів». Ні, це не матюки, модний в оцифрованих зелених колах новояз.

Заціпенілий у найвищій повазі до військового адміністратора професорсько-викладацький склад і вільне від науки студентство дізналися, що:

«Заклади освіти області під час війни стають хабами допомоги і підтримки. У пункті незламності, що працює в цьому виші, можуть перебувати 500 людей. Є генератор, Starlink, пандус, три вбиральні, зокрема й для людей з інвалідністю, обладнаний куточок матері й дитини. Є засоби гігієни, пожежогасіння, панелі опалення, запаси їжі та води. Все це – задля комфортного перебування людей у разі потреби».

Ми категорично засуджуємо відвертість несвідомих кобищанців: «І кому воно нада?!». А раптом?! Обпеклися на шашликах, дмухають на шо попало…

Оце засудили, а всередині хробачок: «Мають таки рацію несвідомі!».

І зрадонькою отут не пахне, лише тхне відвертим піаром, бо у наглухо задраєному пункті під модерновою павутиною Центру надання адмінпослуг зліва від полтавського Уайтхаусу з минулого листопада були помічені лише чергові еменесники.  

Автор : Вадим Демиденко
Читайте також:
Кримінал
Після всіх цих гучних релізів, все вилучене обладнання, рішенням різних судів, повертається власникам.
15:03
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18