Путін наказав спішно вивести російські війська із Сирії

СВІТ
07 травня, 22:46
Путін наказав спішно вивести російські війська із Сирії

Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.

Тому кремлівський бункерний щур наказав виводити військовий контингент із Сирії, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Debka File".

Як вдалося з'ясувати, підрозділи російських збройних сил на тепер сконцентровані у трьох аеродромах – Хмеймім, Камишли, Дейр ез-Зор, – звідки їх планують перекинути на український фронт.

Водночас свої військові бази на території Сирії московити передадуть елітному іранському військово-політичному формуванню "Корпус охоронців ісламської революції" та ліванській терористичній організації "Гізбулла".

Фактично, зазнавши стратегічної поразки в Україні, росіяни починають руйнувати всю геополітичну конструкцію, яку вони створювали понад 10 років, при цьому режим Башара аль-Ассада віднині годуватиме Іран.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що чеченські моджахеди у Сирії вкрай озлоблені на кадировців, котрі воюють на Донбасі у лавах московитських сил.

Читайте також:
Світ
Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.
23 липня, 07:51
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12