Путін помиляється, вважаючи, що може пережити США — Ллойд Остін

ВІЙНА
03.12.2023, 09:05
Міністр оборони США Ллойд Остін
Міністр оборони США Ллойд Остін

Лідерство США й зусилля партнерів не мають припинятися, поки Україна знову не стане вільною.

США зберігатимуть лідерство у наданні допомоги Україні.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін під час виступу на Форумі з питань національної оборони в Каліфорнії.

Очільник Пентагону зазначив, що російському диктатору  вже доводиться покладатися на підтримку таких країн, як КНДР та Іран.

«путін вірить, що зможе пережити українців. Але він помиляється. Кремль здійснює несправедливу імперіалістичну агресію, тоді як Україна веде оборонну війну за національне виживання. І це дає Україні величезну стратегічну перевагу справедливої справи» — зазначив Остін.

«Путін також думає, що зможе пережити нас. Але й тут путін помиляється. Україна має величезне значення для Америки й для всього світу» — сказав Остін.

Він пояснив, що на це є чотири причини: ця війна загрожує безпеці в Європі та за її межами; потенційно вона становить загрозу союзникам США по НАТО; це напад на демократичні цінності; а також виклик міжнародному порядку, заснованому на правилах.

Остін наголосив, що США зараз необхідно підтвердити своє лідерство, в тому числі у підтримці України та її перемоги над російським агресором.

Він додав, що зараз союзники й партнери дивляться на Сполучені Штати, щоб зрозуміти, як діяти далі. Тому США  не можуть відмовлятися від лідерства та прийняття рішень.

«Світ, побудований американським лідерством, може підтримуватися тільки американським лідерством» — заявив у цьому зв’язку Остін.

Глава Пентагону також зауважив, що якщо США та партнери не зможуть протистояти російській агресії, росія набереться більше сміливості йти далі. Саме тому, за його словами, США разом із союзниками та партнерами працюють над тим, «щоби допомогти Україні побудувати майбутні сили, які зможуть відбити нові посягання росії впродовж наступних років».

Крім Остіна, на форумі також виступив новий начальник Об’єднаного комітету начальників штабів, глава Збройних сил США Чарльз Браун.

Генерал Чарльз Браун
Генерал Чарльз Браун

Він заявив, що російсько-українську війну не можна врегулювати лише воєнними методами, але США будуть підтримувати Україну в військовому плані.

«Я не можу прогнозувати майбутнє, але ми можемо допомогти в його формуванні. І ми продовжуємо це робити, підтримуючи Україну» — сказав він, відповідаючи на питання, як закінчиться війна в Україні.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22