«Путін – прийди» – голова української громади Лієпая завзято просувала «руський мір» в Латвії

СВІТ
29 жовтня, 18:47
«Путін – прийди» – голова української громади Лієпая завзято просувала «руський мір» в Латвії
Фото: УНІАН

Давиденко «прославляє збройні сили країни-агресора, які забезпечують окупацію українських територій та вбивства українців.

Українську колаборантку з Кремлем Ларису Давиденко, яка є керівником так званого українського товариства міста Лієпая і здійснювала проросійську діяльність в Латвії, позбавили статусу закордонного українця.

Про це повідомило Посольство України в Латвії у Facebook.

«Посольство України в Латвії інформує, що рішенням Національної комісії України з питань закордонних українців від 27 жовтня 2020 року керівника товариства «Світанок» (місто Лієпая) Лариса Давиденко було позбавлено статусу закордонного українця за діяльність, яка суперечить національним, у тому числі безпековим, інтересам Української Держави», –  йдеться у повідомленні.

У зв'язку з цим посвідчення закордонного українця, на підставі якого Давиденко отримала безкоштовну багаторазову візу на в’їзд в Україну, є недійсним і підлягає поверненню до Посольства України в Латвії.

Як заявили дипломати, Давиденко відверто симпатизує проросійським силам в Латвії, систематично відвідує заходи, організовані російськими дипломатичними установами, активно і публічно просуває постулати ідеологів «руського міра», які стали її глибоким внутрішнім переконанням.

Повідомляється, що 26 жовтня вона брала участь у заходах, які проводились Генеральним консульством РФ у місті Лієпая з нагоди відзначення дня військово-морських сил Росії. 

Як заявили дипломати, Давиденко «прославляє збройні сили країни-агресора, які забезпечують окупацію українських територій та вбивства українців, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України».

Разом  з тим, вона  відверто ігнорувала заходи організовані посольством України, пов’язаних з прийняттям на реабілітацію українських поранених військовослужбовців, колишніх політв’язнів Кремля тощо.

Про рішення Національної комісії щодо позбавлення Давиденко статусу закордонного українця повідомлено компетентні органи України, зокрема Державну прикордонну службу.

Посольство України звертає увагу усіх українців та закликає не бути байдужими до проявів антиукраїнської діяльності, коли деякі особи, прикриваючись своїм статусом та ім’ям нібито української організації насправді проводять антиукраїнську діяльність, потураючи та підтримуючи країну-агресора РФ.
 

Читайте також:
Очільник міністра внутрішніх справ визнав, що відпустив експрезидента, аби не дратувати Кремль.
вчора, 11:26
У "гаранта" було 9 місяців і 66 мільярдів гривень, аби підготуватися до пандемії, проте Зе-команда вдалася до саботажу.
06 листопада, 13:27
Команда Зеленського не бажає помічати посилення впливу на судову систему України власника групи "Приват".
30 жовтня, 08:31
Підлеглі лейтенанта Баканова не вбачають державної зради у діях екскандидата у депутати Миколаївської міськради Єгора Клєцова.
29 жовтня, 08:49
«Навряд чи український суддя спокійно може кататись в «ДНР», не отримуючи для себе гарантії безпеки «з того боку».
19 жовтня, 16:21
Вирок Оболонського районного суду міста Києва від 24 січня 2019 року залишено без змін.
02 жовтня, 18:27