Путін зараз чинить такий тиск саме тому, що бачить, яка хитка президентська влада

Опінії
24 січня, 15:25
Путін зараз чинить такий тиск саме тому, що бачить, яка хитка президентська влада

У той час як НАТО консолідує зусилля для попередження нападу Росії, президент України ухиляється від публічних заяв

Журналіст, оглядач

З листопада місця Верховний Головнокомандувач жодного разу не звернувся до армії, захисників, волонтерів та народу України щодо війни з Росією, не дав оцінку діям Путіна.

Заклик не панікувати, і відсутність адекватних коментарів по обстановці, показують усім нашим партнерам велику слабкість  держави.

Питання оборони залишається питанням частини громадянського суспільства, армії,  та деяких урядових установ, а не питанням усієї держави.

У той час як НАТО консолідує зусилля для попередження нападу Росії,  президент України ухиляється від публічних заяв, і це мовчання викликає питання в усіх наших друзів.

Обстановка загрозлива і саме тому вона вимагає спілкування та пояснень. І не з американськими, а з українськими ЗМІ.

Замовчуються та не вирішуються й конкретні проблеми підготовки до оборони. Для забезпечення армії влада не виділяє додаткові кошти, нічого не змінюється  у постачанні боєприпасів у Держоборонзамовленні, у постачанні запасних частин до техніки, нема ні нового автотранспорту, ні нових безпілотників, які потрібні у військах.

Ми розуміємо, з чим та з ким пов'язане це мовчання.

Бо Зеленський не хоче відповідати, що стратегія, яку вони з Єрмаком визначили в Омані у стосунках з Росією у 2020-му, виявилась повним провалом, і фактично Путін зараз чинить такий тиск саме тому, що бачить, яка хитка президентська влада.

Зеленський досі без жодних пояснень тримає на посаді голови комітету по розвідці російського агента Руслана Демченка.

І це відбувається тільки з однієї причини - тому що Демченко є зв'язковим з Москвою. Демченко є одним з тих чиновників Януковича, які активно підтримували здачу Криму та виступали проти Євромайдану, після його призначення стався Вагнергейт.

Знаходження Демченка на посаді, яка контролює усю українську розвідку під час війни - це пряма зрада державних інтересів. І це питання, на яке Зеленський досі не відповів.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Широкомасштабні бойові дії росії проти України знищили усталену систему безпеки у світі. Тепер із нашою поміччю доведеться творити нову.
вчора, 17:01
Світ
Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.
15 травня, 19:23
Світ
Кремлівському бункерному щуру, як колись іншому кривавому диктатору, слід готуватися до власної смерті та ліквідації російської державності.
01 травня, 19:53
Світ
Зараз багато уваги до Придністров'я, а тому варто розібратися в одному важливому питанні...
28 квітня, 19:46
Опінії
Прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів
23 квітня, 11:15
Світ
Можлива загроза вторгнення російських окупаційно-терористичних військ у країни Балтії змушує союзників по НАТО зміцнювати східний фланг.
22 квітня, 22:32