Путінферштеєр на зарплаті «Газпрому» як передвісник капітуляції

Опінії
04 серпня, 08:45
Путінферштеєр на зарплаті «Газпрому» як передвісник капітуляції
Фото: Facebook

Попередник Анґели Меркель на посаді федерального канцлера Німеччини закликав українців змиритися з долею і перестати чинити опір московитам.

(Текст подано в оригіналі без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики. Увага! Присутня нецензурна лексика).

Газпромівська німецька повія Герхард Шрьодер вилізла після московського турне з пропозиціями вигідного перемир'я і угоди для РФ. В інтерв'ю "Stern" він заявив, що нібито росія є готовою до перемовин.

Але:

  1. Крим є для Києва втраченим.
  2. Треба шукати "компроміси щодо донбасу та "озброєнного нейтралітету" України, що є альтернативою членству України у НАТО".

По першому пункту.

Очевидно, Пуйло розуміє, що ЗСУ виб`ють рашистів із Півдня України. І постане, що робити з Кримом. Через німецьку повію на Захід пустили тезу, що "ідея забирати Крим військовим шляхом абсурдна".

Росіяни хочуть зберегти за собою Крим в якості воєнної бази. Це все для того, щоб у разі сприятливих умов так само окупувати наш Південь як 24 лютого. Плюс, можливість маніпуляцій у Чорному морі.

Для нас це неприйнятно – вже зараз треба ставити питання руба, що русскіє кримчани мають поїхати туди, де вони були до 2014. Російський флот не може бути в Криму, інакше прильоти "калібрів" у мирні наші міста справа часу.

По другому.

Рашисти маніпулюють тезою Зеленського про альтернативу НАТО типу "збройний нейтралітет без членства НАТО, як в Австрії?". Ви карту Австрії бачили? Всі її сусіди члени НАТО. Хто на неї нападатиме? Чехія чи Італія? Наші сусіди Білорусь і РФ, які показали, що нейтралітет не проходить. Ми надто довго гралися у нього – тепер стрічка як некролог. НАТО і тільки НАТО нам потрібне.

По Донбасу, зруйнованому Донбасу – рашисти хочуть Мінські угоди, де рашистська меншина – читай колаборанти, вагнерівці і кадирівці будуть у складі України "мати більші права".

По мові "рішення на основі швейцарського кантону". Ми блять не кантон із 4 національностей, яким було зручно об'єднатися в одну державу. Ми українці! Моноліт.

Шрьодер натякнув, що на поступки у російському варіанті має піти лише Україна. Від Росії цих поступок нема. Фіксуємо!

Раджу слідувати, хто у нас перший заікнеться про можливий мир із РФ. Хто там скаже, що от "треба війну завершити (завершити, а не виграти – прим. авт.) до зими", інакше всьо. Всі мої військові кажуть, що налаштовані воювати поки російська армія не стане органічним добривом. А це досвідчені люди.

Якщо ми уже втратили кілька десятків тисяч убитими кращих наших громадян, то не за такий мир ми тут упахуємо!
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Цей заклик має формальний характер, адже хворе російське суспільство вже давно нікого не чує, крім психічно хворого диктатора
10 серпня, 16:35
Опінії
На жаль, це стало традицією української публічної політики, яка має сьогодні трагічні наслідки для країни
04 серпня, 16:16
Опінії
П'яте колесо до планетарної гарби
30 липня, 12:45
Війна
Голова переговорної групи від України Арахамія виступив як свідок на підтримку Абрамовича (гаманця путіна), - Юрій Швець
26 липня, 10:38
Світ
З часу відкриття тиждень тому фінляндсько-російського кордону з території країни-агресора у західному напрямку виїхало понад 10 000 осіб.
25 липня, 07:00
Світ
Що це, як не колоніальна залежність?
22 липня, 16:35