Путінська орда окуповує Казахстан

СВІТ
06 січня, 11:53
Путінська орда окуповує Казахстан
Фото: Telegram

Чинний президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв не контролює вулиці, а тому звернувся до Кремля ввести у країну "миротворчі" війська.

Потішний путінський "аналог НАТО" — ОДКБ — уже згодився рятувати середньоазійський диктаторський режим, створений Нурсултаном Назарбаєвим, від гніву казахського народу.

Вказаний колективний поліційний орган Кремля виконуватиме виключно функцію придушення народного повстання, як було в 1848-1849 роках у Будапешті та в 1968 році у Празі.

Як стало відомо з відкритих джерел, орієнтовна чисельність до зубів озброєного континенту становитиме не менш як 25 тисяч вояків РФ, Білорусі та Вірменії.

Натомість влада сусідніх із Казахстаном Таджикистану і Кирґизстану поки не відзвітувала про відрядження власних сил, імовірно очікуючи на відповідний наказ Кремля.

Деякі аналітики переконують, що насправді під прапором ОДКБ входять не миротворчі, а окупаційні війська, відсилаючи до подій позаторішньої 44-денної Карабаської війни, коли Баку і Єреван фактично дозволили ЗС РФ зайняти високогірну частину сепаратистського регіону з центром у Ханкенді (Степанакерті).

Станом на ранок 6 грудня в Алмати вже приземлився літак із найманцями ПВК "Вагнер"; за попередніми відомостями від місцевих мешканців, поки що йдеться про 300 членів цього бандугруповання.

Низка російських джерел пише, що перед терористами із ПВК "Вагнер" поставлене завдання взяти під контроль космодром Байконур і не допустити його захоплення протестувальниками.

Кремлівська пропаганда ж пояснює інакше: володіння цим стратегічним об'єктом забезпечує можливість не тільки запуску космічних апаратів, але й практично повністю контролює їхній рух і орбітальну діяльність з землі; у тому числі це стосується і супутників РФ воєнного призначення.

Тим часом за повідомленнями з Казахстану, силові банди Назарбаєва-Токаєва почали використовувати бойову амуніцію проти власного народу, у соціальних мережах уже викладаються відповідні ролики з трупами, жертв режиму.

Ось як прокоментував події на своїй батьківщині колишній урядовець Казахстану, а нині вимушений політемігрант Мухтар Аблязов:

«По суті, Токаєв — меблі. Його Назарбаєв поставив замість себе. Це механізм утримання крісла такий самий, який застосував Путін із Медведєвим. Уся країна знає, що він нічого не вирішує. Чинний президент Токаєв — це голова, яка просто говорить».

Натомість протестувальники у великих містах змогли заарештувати десятки військовослужбовців і поліціянтів, деяких із них навіть роззброїли.

За даними місцевих джерел, проти ночі 6 січня обурені диктатурою казахи захопили будівлю Державного комітету національної безпеки та заволоділи великим арсеналом; наразі протести тривають по всій країні.

Що ж стосується введення військ ОДКБ до Казахстану, то ця подія може ще більше загострити ситуацію, адже навіть показне заморожування громадянського конфлікту зовнішніми силами не гарантує перемогу режиму Назарбаєва-Токаєва.

Ситуація досить складна і заплутана і досі не ясно, як поведеться комуністичний Китай, який уже багато років має серйозні економічні та політичні інтереси, як у Казахстані, так і у цілому в Середній Азії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що офіцери ЗС РФ отримали розпорядження готувати початок марш-кидку на суміжну казахську територію у найближчі 72 години.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили зміцнюють власне угруповання між Василівкою та Пологами для нового наступу.
09 травня, 08:01
Світ
Генеральний задум "спеціальної операції" путінського режиму проти України виявився недосяжним для реалізації на практиці.
04 травня, 10:23
Опінії
Росія немає ресурсів для проведення загальної мобілізації та ведення тривалої війни. Країна-бензоколонка здулася.
02 травня, 09:38
Війна
Мобілізовані на тимчасово окупованій частині Донецької області проросійські військовики готуються наступати на Кривий Ріг.
30 квітня, 21:17