П’яний полтавський слідчий ґвалтує стілець у присутності дитини

ПОЛТАВА
05.09.2017, 13:32

Рівень відреформованої поліції. Полтавський слідчий Олександр Шульга напідпитку намагається зґвалтувати стілець всупереч його волі у присутності малолітньої дитини.

У цьому вбачаються ознаки злочину за ст. 152 (зґвалтування) і ст. 153 ККУ (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом). Факт зґвалтування стільця на очах дитини підпадає під ознаки злочину за ст. 156 (розбещення неповнолітніх).

Пропонуємо Шульзі замість стільця взяти свого начальника-односельця Сергія Чижа (на відео в трусах). Зазначимо, що аморальні дії, які вчиняються в присутності малолітніх дітей, переслідуються за Законом.

Полтава вже знає «яскраві» епізоди робочих буднів правоохоронців, як-то заступник прокурора області з фалоімітатором в сідницях, заступник начальника УБОЗу в шкіряних трусах на шесті в нічному клубі «Робін Гуд», танці нардепа Юрія Бублика в жіночій спідній, рольові ігри працівників прокуратури в одязі з секс-шопу.

Підросла нова зміна – ґвалтівників табурета. 

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56