Рада Безпеки ООН закликала до негайного припинення вогню у секторі Ґаза

СВІТ
25.03.2024, 18:07
Рада Безпеки ООН закликала до негайного припинення вогню у секторі Ґаза

«ЗА» проголосувало 14 членів Ради безпеки із 15, США – утрималися.

Рада Безпеки ООН ухвалила резолюції із закликом до негайного припинення вогню між ХАМАС та Ізраїлем під час Рамадану та з вимогою звільнення заручників і розширення потоку гуманітарної допомоги в Газу.

Резолюція, запропонована десятьма непостійними членами Ради Безпеки, вимагає негайного припинення вогню на місяць Рамадан, негайного і безумовного звільнення заручників і «нагальної необхідності розширення потоку» допомоги в Сектор Гази.

«Рада Безпеки щойно ухвалила довгоочікувану резолюцію щодо Гази, яка вимагає негайного припинення вогню, а також негайного і безумовного звільнення всіх заручників. Ця резолюція має бути виконана. Провал був би непрощенним», – написав Генсек ООН Антоніу Гутерриш в соціальній мережі X.

Читайте також:
Війна
Переговори про 60-денне припинення вогню на паузі через розбіжності щодо умов виведення ізраїльських окупаційних військ із території Гази.
13 липня, 07:38
Війна
Нетаньягу відмовився від потенційної угоди побоюючись, що поступки призведуть до розпаду його правлячої коаліції.
12 липня, 12:37
Війна
Після 12-денного конфлікту «Ізраїлю» з Іраном баланс сил на Близькому Сході змінюється.
08 липня, 07:29
Війна
Альтернатива двом державам: шейхи Хеврона пропонують створення емірату у союзі з «Ізраїлем».
06 липня, 18:44
Світ
У медіа писали, що під час бойових дій він разом із сім’єю ховався в бункері.
06 липня, 15:46
Війна
Під час цієї короткої війни Іран атакував понад 40 об’єктів інфраструктури «Ізраїлю».
05 липня, 14:03