Рада призначила корупціонера міністром енергетики ?

Опінії
29 квітня, 15:05
Рада призначила корупціонера міністром енергетики ?

Міністр Енергетики Галущенко заявив, що він не є фігурантом кримінальних справ, але це брехня !

Народний депутат України

Новий Міністр Енергетики Галущенко заявив депутатам, що він не є фігурантом кримінальних справ, але це брехня!

Наведу перший приклад:

На початку червня 2020 року, т.в.о. президента «НАЕК «Енергоатом Котін П.Б. зловживаючи своїми службовими повноваженнями змінив процедуру проходження перевірки знань з радіаційної і ядерної безпеки для віцепрезидентів Х. Якоба і Г. Галущенко.

03.06.2020 т.в.о. президента Котін П.Б. видав наказ № 404 «про розподіл функціональних повноважень між віцепрезидентами ДП «НАЕК «Енергоатом». Пунктом 2 даного було встановлено, що віцепрезиденти Галущенко Г.В. і Хартмут Якоб перевірку знань, правил, норм і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки та правил технічної експлуатації проходити в Центральній екзаменаційній комісії ДП «НАЕК «Енергоатом», тобто у своїх підлеглих, що робить таку перевірку знань беззмістовною, безпредметною і не об’єктивною.
Фактично Галущенко складав екзамени самому собі!

Хоча раніше,  віцепрезиденти  відповідно до діючого на той час «Положення про порядок перевірки знань правил, норм та стандартів з ядерної і радіаційної безпеки та технічної експлуатації персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом» ПЛ-К.0.18.061-18 зобов’язані були проходити перевірку знань в комісії Міністерства енергетики України.

Тобто, щоб сильно не паритись, ці маніпулятори вирішили складати екзамени з радіаційної та ядерної безпеки своїм підлеглим.

Галущенка призначили віцепрезидентом Енергоатому на початку травня 2020, а екзамени підпорядкованій йому комісії він здав аж 22 вересня 2020 року. Проте, це не завадило йому незаконно отримати у серпні 2020 премію за другий квартал у розмірі 278 тис. грн.

Чому незаконно?

Бо в Енергоатомі премію можуть отримувати лише ті особи, які пройшли перевірку знань, тобто склали іспити. Але коли тобі море по коліна, то закон не писаний, адже дуже хочеться отримати коштів державного підприємства побільше у власну кишеню.

Прикладаю виписку з ЄРДР та протокол екзамену.

Рада призначила корупціонера міністром енергетики ?_1
Рада призначила корупціонера міністром енергетики ?_2

Читайте також:
Поліція Іспанії заявила про затримання учасника подій на Майдані
06 травня, 10:37
Це буде цікаво молодим батькам і тим, хто скоро планує ними стати.
04 травня, 10:35
Аграрна мафія продовжує знущатися з жителів Полтавського району
03 травня, 12:30
Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.
20 квітня, 15:05
9 квітня посол України у Молдові Марко Шевченко був запрошений до МЗС Молдови
13 квітня, 11:40