Рада проголосувала за звільнення голови АМКУ Терентьєва

ЕКОНОМІКА
03.07.2020, 17:21
Юрій Терентьєв
Юрій Терентьєв
Фото: railinsider.com.ua

За постанову проголосувала мінімально необхідна кількість нардепів – 226.

Верховна Рада звільнила главу Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва. Парламентарії схвалили відповідний проект постанови.

Про це стало відомо під час чергового засідання парламенту.

За постанову проголосувала мінімально необхідна кількість нардепів – 226.

«Звільнити Терентьєва Юрія Олександровича з посади голови Антимонопольного комітету України за власним бажанням у зв'язку з поданою ним заявою», – йдеться в тексті постанови.

Варто відзначити, що Терентьєв кілька разів за два останні дні міняв своє рішення щодо звільнення з роботи. Відповідні листи він направляв голові ВР Дмитру Разумкову.

Але вже сьогодні нардеп від фракції «Слуга народу» Олександр Качура заявив, що Терентьєв анулював вже ту заяву, де писав про готовність і далі продовжувати роботу на посаді голови АМКУ.

Нагадаємо також, вчора комітет парламенту з питань економічного розвитку рекомендував ВР звільнити голову Антимонопольного комітету.

Читайте також:
Політика
Що нового зʼявилося в деклараціях депутатів-фігурантів корупційних справ.
14 квітня, 17:55
Політика
Низка нардепів у 2025-му оновили автопарки майже на 100 мільйонів гривень.
10 квітня, 21:41
Кримінал
Ймовірно, йдеться про члена ОПЗЖ/ПЗЖМ Качного.
06 квітня, 19:21
Війна
У Раді розглядають нові обмеження для ухилянтів від мобілізації та тих, хто переховується в СЗЧ.
12 березня, 11:14
Кримінал
Суд залишив Нестора Шуфрича під вартою.
11 березня, 16:33
Політика
Зеленський заявив, що готовий ініціювати зміни до закону про мобілізацію, згідно з яким депутати, які втрачають мандат, йдуть в армію.
10 березня, 14:05