Рада визнала вибори президента Білорусі недемократичними

ПОЛІТИКА
15 вересня, 16:47
Рада визнала вибори президента Білорусі недемократичними
Фото: 112.ua

За ухвалення проєкту постанови, якою затверджено відповідну заяву, проголосували 228 депутатів за мінімально необхідних 226.

Верховна Рада України визнала недемократичний характер виборів президента Білорусі, а оприлюднені результати – такими, що не показують реального волевиявлення білоруських громадян. 

Про це повідомляє офіційний сайт ВРУ.

Так, у вівторок, 15 вересня, за ухвалення проєкту постанови, якою затверджено відповідну заяву, проголосували 228 депутатів за мінімально необхідних 226. 

«Верховна Рада України вважає, що президентські вибори в Білорусі не були ані вільними, ані чесними й пройшли в умовах повної відсутності змагальності між кандидатами, з істотними порушеннями, численними відмовами в реєстрації кандидатів, непрозорим підрахунком голосів виборців» – йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті ВР.

Все це дало депутатам ВР підстави вважати, що офіційно оприлюднені результати виборів президента Республіки Білорусь не показують реального волевиявлення білоруських громадян.

Зазначимо, що постанову ухвалено голосами депутатів фракцій партій «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Голос», «Батьківщина», та її підтримали також окремі позафракційні депутати. Жодного голосу не дала фракція партії «Опозиційна платформа - За життя». 
 
 

Читайте також:
Влада РФ стежить за подіями на Кавказі, щоби потім екстраполювати їх на Сході України.
вчора, 08:51
Індія готова застосувати війська у разі провокації зі сторони комуністичного Китаю на спірній території у Гімалайських горах.
26 вересня, 17:45
Україна розраховує найближчим часом отримати реальну військову допомогу від Британії, в тому числі значний контракт на летальну зброю.
28 серпня, 19:05
З боку Лівану по ізраїльських солдатах відкрили вогонь
26 серпня, 15:45
Ненависть, із якою російська пропаганда демонізує ЄС, США і НАТО, свідчить про неспроможність Кремля бути гідним суперником.
26 серпня, 11:06
Країни проведуть спільні військові навчання у Середземному морі з 26 по 28 серпня.
25 серпня, 19:41