Раднику Авакова інкримінують привласнення гуманітарної допомоги

КРИМІНАЛ
08 серпня, 14:37
Раднику Авакова інкримінують привласнення гуманітарної допомоги
Фото: Куркуль

Михайло Апостол міг використати отриману з Європи допомогу для свого благодійного фонду "Апостол" не за цільовим призначенням.

Таку інформацію 7 серпня оприлюднили журналісти видання "Слідство.Інфо", посилаючися на відрите прокуратурою Тернопільської області кримінальне провадження.

Зазначається, що за фактом можливого привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем посадовцями фонду "Апостол" триває досудове слідство.

Михайлу Апостолу закидають "зникнення" гуманітарної допомоги (картопля, вживаний одяг та ополіскувач для прання), передбаченої для нагальних потреб Теребовлянського інтернату на Тернопільщини відповідно до частини 2 статті 191 Кримінального кодексу України.

За словами директора дитячого освітньо-виховного закладу, необхідний вантаж торік у листопаді попередньо узгодили з Міністерством соціальної політики, однак до сьогодні вказана допомога так і не надійшла. 

Сам же радник Арсена Авакова відповів, що він майже рік не займається фондом "Апостол", управління якого передав своєму синові Ігорю Апостолу.

Таким чином Михайло Апостол намагається зняти з себе відповідальність за долю "зниклого" гуманітарного вантажу.

Нагадаємо, що у 2015-2018 роках Національне антикорупційне бюро проводило слідство щодо причетності сина та підлеглих теперішнього очільника МВС до масштабної схеми з розкрадання державних коштів на загальну суму 14 мільйонів гривень, виділених для придбання військових рюкзаків.

Тому немає нічого дивного, що радник Арсена Авакова наслідує свого начальника: один наживався на рюкзаках для бійців у зоні проведення АТО, інший — на гуманітарній допомозі для українських дітей.

Читайте також:
Я не я і хата не моя.
24 вересня, 12:51
Підлеглі лейтенанта Івана Баканова замість виконання покладених на них обов'язків займаються протиправною діяльністю.
24 вересня, 12:15
Але відкрита і всеосяжна корупція, а також щоденні побори стали нормою української митниці, руку на пульсі якої тримають люди Януковича.
23 вересня, 13:06
Посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у справі по земельному питанню.
21 вересня, 18:16
Корупція в Полтавській ОДА, і чи є життя після звільнення та як його облаштувати
17 вересня, 18:37
Збір працівниками вітчизняної спецслужби грошей із "нічних метеликів" набуває системного характеру.
17 вересня, 10:06