Раднику Авакова інкримінують привласнення гуманітарної допомоги

КРИМІНАЛ
08.08.2020, 14:37
Раднику Авакова інкримінують привласнення гуманітарної допомоги
Фото: Куркуль

Михайло Апостол міг використати отриману з Європи допомогу для свого благодійного фонду "Апостол" не за цільовим призначенням.

Таку інформацію 7 серпня оприлюднили журналісти видання "Слідство.Інфо", посилаючися на відрите прокуратурою Тернопільської області кримінальне провадження.

Зазначається, що за фактом можливого привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем посадовцями фонду "Апостол" триває досудове слідство.

Михайлу Апостолу закидають "зникнення" гуманітарної допомоги (картопля, вживаний одяг та ополіскувач для прання), передбаченої для нагальних потреб Теребовлянського інтернату на Тернопільщини відповідно до частини 2 статті 191 Кримінального кодексу України.

За словами директора дитячого освітньо-виховного закладу, необхідний вантаж торік у листопаді попередньо узгодили з Міністерством соціальної політики, однак до сьогодні вказана допомога так і не надійшла. 

Сам же радник Арсена Авакова відповів, що він майже рік не займається фондом "Апостол", управління якого передав своєму синові Ігорю Апостолу.

Таким чином Михайло Апостол намагається зняти з себе відповідальність за долю "зниклого" гуманітарного вантажу.

Нагадаємо, що у 2015-2018 роках Національне антикорупційне бюро проводило слідство щодо причетності сина та підлеглих теперішнього очільника МВС до масштабної схеми з розкрадання державних коштів на загальну суму 14 мільйонів гривень, виділених для придбання військових рюкзаків.

Тому немає нічого дивного, що радник Арсена Авакова наслідує свого начальника: один наживався на рюкзаках для бійців у зоні проведення АТО, інший — на гуманітарній допомозі для українських дітей.

Читайте також:
На хабарі в 180 000 гривень ДБР затримало податківців
13 травня, 09:37
Суддя Ковбаса коштом платників податків збагатився майже на 1,5 млн грн за останній рік.
06 травня, 16:45
Аудит "Коронавірусного фонду" виявив порушень на 407 мільйонів гривень.
26 квітня, 08:51
Під Петра Порошенка продовжують "копати".
22 квітня, 16:01
“Голова НКРЕКП всіляко сприяв початку закупівлі російського струму і неодноразово публічного його виправдовував”.
22 квітня, 15:23
Заступник керівника СЗР допомагав ексголові ОАСКу переховувати нажите "непосильним суддівством".
21 квітня, 22:14