Речник «Талібану» підтримав визвольну боротьбу українців проти росії?

СВІТ
03.04.2022, 16:00
Речник «Талібану» підтримав визвольну боротьбу українців проти росії?
Фото: The New Arab

Пуштунський радикальний ісламістський рух "Талібан", який у 2021 році захопив владу в Афґаністані, намагається всидіти на двох стільцях.

Свідченням цього є заява офіційного речника нового уряду у Кабулі Мугаммада Джаляла на підтримку України, оприлюднена у Twitter, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Водночас особи, відповідальні за проведення зовнішньополітичного курсу Ісламського Емірату Афґаністану (нова назва країни, контрольована талібами – прим. ред.), до тепер ніяк не висловилися щодо повномасштабного російського вторгнення.

«Україна відбиває іноземну агресію, як і ми свого часу поборювали чужоземну інтервенцію, очолювану Джорджем Бушем-молодшим», – написав Мугаммад Джалял.

При цьому хотілося б дорікнути речнику угруповання "Талібан" за намагання провести історичні паралелі, адже нова влада у Кабулі, фінансована Ісламабадом і Пекіном, активно торгує з Москвою, тому їхні недолугі порівняння недоречні.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що торік військовий контингент США і НАТО залишив талібам в Афґаністані озброєння на $80 мільярдів, яке сьогодні дуже потребує Україна.

Читайте також:
Політика
Ціни на нафту продовжують знижуватися після домовленостей між США та Іраном.
12:05
Політика
Тегеран наочно продемонстрував, що здатний у будь-який момент перекрити стратегічний морський шлях.
10:03
Політика
На саміті G7 у Франції президент США Дональд Трамп погодився посилити тиск на росію задля завершення війни в Україні.
08:34
Війна
Уперше Мінфін США послабив санкції проти російської нафти на початку березня.
вчора, 16:46
Війна
Лавров і Фідан обговорили українське врегулювання та двосторонні відносини.
вчора, 15:50
Політика
Напередодні саміту G7 Японія активізувала контакти з москвою на тлі побоювань щодо енергетичної безпеки.
15 червня, 16:05