Реджеп Тайїп Ердоган заявив про підтримку палестинців у конфлікті з Ізраїлем

СВІТ
15 травня, 15:28
Реджеп Тайїп Ердоган заявив про підтримку палестинців у конфлікті з Ізраїлем

Ця терористична держава перейшла всі межі

Туреччина буде підтримувати боротьбу палестинців з тієї ж рішучістю, з якою вона підтримувала Азербайджан у Нагірному Карабасі.

Про це заявив президент Реджеп Тайїп Ердоган у зверненні до нації у зв'язку з початком свята Ураза-байрам, повідомляє видання Hurriyet.

Ми сумуємо і обурені жорстокістю Ізраїлю, який є терористичною державою. Як ми рішуче підтримували боротьбу Азербайджану за звільнення своїх земель від окупації, сьогодні ми з тим же почуттям виступаємо проти гноблення в палестинських містах і Єрусалимі, - сказав Ердоган.

За словами Ердогана, Туреччина буде засуджувати Ізраїль, навіть «якщо весь світ це ігнорує».

«Ця терористична держава перейшла всі межі. Єрусалим - це спільна спадщина всього людства, крім того, що він є домом для святих місць трьох релігій. Єрусалим - це весь світ. Борг людства - протистояти нападам Ізраїлю на палестинські міста», - зазначив Реджеп Ердоган та закликав Радбез ООН вжити заходів для забезпечення миру на Близькому Сході.

Дії ізраїльських військових призвели до смерті щонайменше 87 цивільних. 18 з них — це діти.

Вже навіть представник Держдепу США, прихильного до Ізраїлю, відповідаючи на запитання кореспондента щодо того, чи засудять Сполучені Штати вбивство палестинських  дітей повітряними ударами Ізраїлю, закликав до деескалації конфлікту.

Читайте також:
Все створене для того, щоб заляканий народ без спротиву віддав усе – в тому числі й Незалежність.
вчора, 15:56
Ворог гатив із гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї.
14 червня, 18:55
Неповнолітніх хлопчаків із Мозамбіку примусово відправляють поповнювати лави озброєних терористів, а дівчат — у сексуальне рабство.
11 червня, 14:00
Його оперативно доставили до лікувального закладу.
10 червня, 18:26
“Бойових втрат серед військових Збройних Сил України немає”.
09 червня, 18:21