Реформа СБУ має на меті ліквідації непотрібних «контррозвідників»

Опінії
25 травня, 10:09
Реформа СБУ має на меті ліквідації непотрібних «контррозвідників»

Регіональні співробітники українських спецслужб приховують від начальства свої трудові й не зовсім трудові доходи.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Як повідомляє Офіс генерального прокурора, у Миколаєві слідчі Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Головного управління внутрішньої безпеки СБУ затримали підполковника Управління СБУ в Миколаївській області Сергія Яланжи. Останній вимагав 2000 доларів і 10 тонн зерна від співвласниці одного з фермерських господарств.

Правнук Дзержинського пропонував заплатити йому грошима і зерном за те, щоби він не документував факт вирощування фермером сільгоспкультур на земельній ділянці, договір оренди якої вже закінчився!

А тепер вдумаймося, що таке контррозвідка в розумінні лейтенанта Баканова: аж цілий підполковник СБУ поставлений на те, щоби слідкувати за строками договорів оренди земельних ділянок фермерських господарств. Для цього він вербує агентуру у відділах земельних ресурсів, відвідує явкові квартири для отримання від агентів копій договорів оренди земельних ділянок, організовує проведення негласних розшукових дій відносно фермерів, відкриває резидентури для продажу одержаного від фермерів зерна.

І такий підполковник не один – в обласному Управлінні їх цілий відділ, а в Центральному управлінні – Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки на чолі з генерал-майором (слідкувати за фермерами повинен лише військовий стратег!) Сергієм Коноховим. До речі, перед Коноховим цей Департамент очолював Сергій Семочко, про статки та російські паспорти членів родини якого складають пісні, легенди й анекдоти, але запевняю, що Конохов не бідніший від Семочка.

Зрозуміло, що метою усієї цієї бурхливої «контррозвідувальної діяльності», яка оплачується з бездонних кишень українських платників податків, є збір грошей з підприємців і фермерів з наступною передачею здобутих коштів на гору. А щоби підполковники не «крисили» гроші, зароблені під час «контррозвідувальних заходів», і залишали собі лише той відсоток, який їм належить за посадою, існує Головне управління внутрішньої безпеки СБУ на чолі з Андрієм Наумовим, що хапає за руку підлеглих лейтенанта Баканова, коли ті (як це було в Миколаєві) приховують від начальства свої трудові доходи.

А, відтак, реформа Служби безпеки України може бути лише одна – контору ліквідувати, «контррозвідників» відправити працювати дільничними поліціянтами, а помпезний будинок архітектора Щуко на вулиці Володимирській, 33 в Києві перетворити на Музей еротики – може, у такий спосіб вдасться бодай частково відшкодувати ті гроші, які «контррозвідники» висмоктали з державного бюджету.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Про те, що голова Держгеонадр Роман Опімах за безцінь віддає олігархам національні природні багатства, не писав хіба ледащий.
13:42
Любченко, який був заступником податкової в часи Клименка-Януковича, зараз очолює державну податкову по протекції голови Офісу президента.
01 липня, 22:01
Хабарника Андрія Балоня призначено головою обласної державної адміністрації за особистим проханням Володимира Зеленського.
26 червня, 10:45
З 2017-го до квітня 2020 року, «Онур Конструкцiон Інтернешнл» та представництво «Онур Тааххют» вже «освоїли» підрядів на 37 млрд грн.
17 червня, 18:29
Запровадження мит на дизельне паливо посилить позиції групи «Приват» й вдарить по кишенях громадян.
16 червня, 17:12
Вищий антикорупційний суд взяв під варту Андрія Кічу терміном на 2 місяці.
15 червня, 11:38