Співробітника Миколаївського управління СБУ судитимуть за валютне хабарництво

КРИМІНАЛ
21.05.2020, 11:02
Співробітника Миколаївського управління СБУ судитимуть за валютне хабарництво
Фото: Ракурс

Старший оперуповноважений СБУ, який вимагав 2000 доларів і 10 тонн зерна від співвласниці фермерського господарства, постане перед судом.

Таку інформацію 19 травня оприлюднила пресслужба Державного бюро розслідувань.

Співробітник одного з відділів Управління Служби безпеки України у Миколаївській області обіцяв не притягати підприємницю до кримінальної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки лише після отримання неправомірної вигоди.

На цю мить вирішується питання щодо повідомлення затриманому спецслужбісту про підозру, обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою й відсторонення від займаної посади згідно з частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Читайте також:
Політика
Україна — не свята, а складна країна з глибокими проблемами. Корупція підриває її шанси.
вчора, 14:01
Світ
SPAK тимчасово припинила експеримент із цифровізації держуправління та перевела Діеллу в «офлайн-режим».
вчора, 13:48
Кримінал
Правоохоронці задокументували, як парламентарка разом зі спільниками вимагала з підприємця 250 тисяч доларів.
вчора, 09:46
Політика
Льотний коледж замовив ремонт за 37 млн: кабель, лотки та праймер суттєво дорожчі від ринку.
03 грудня, 09:35
Політика
У звітах фонду UNITED24 та Мінцифри Федорова знайшли розбіжність у сумах залучених коштів.
03 грудня, 09:00
Світ
Речниця Європейської комісії підтвердила проведення обшуків, але більше деталей не надала.
02 грудня, 21:04