Рембо і Роккі ІІ з Полтавської облради наведуть порядок на сході України

ПОЛТАВА
13.03.2016, 13:22
Рембо і Роккі ІІ з Полтавської облради наведуть порядок на сході України

Полтавщина допомагає військовим на Донбасі не тільки зброєю, а і людським ресурсом. Так голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький із заступником голови облдержадміністрації Романом Товстим відвідали прифронтову Мар’їнку, де зустрілися з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським. На зустрічі полтавські чиновники обговорювали партнерські стосунки між двома регіонами.

«За кожним районом Полтавської області буде закріплено населений пункт Мар’їнського району. Ми готуємо різноманітні проекти, метою яких є показати, що вся Україна співпереживає Донеччині. Потрібно ламати психологічний бар’єр, що Донбас – це якась «сіра зона», - сказав Олександр Біленький.

Встановлення партнерських відносин в першу чергу буде відбуватися у галузі освіти і культури – ідеться на сайті Полтавської обласної ради.

Безумовно, розвиток партнерських стосунків у галузі освіти та культури, це саме те, чого потребує прифронтове місто Мар’їнка. Саме через цю місію полтавські чиновники вбралися в камуфляж, коли їхні колеги з Донбасу були в цивільному одязі. Через різницю в менталітеті, полтавська делегація в камуфляжі не розуміла, чому з них глузували.

Припускаємо, що посмішки викликані тим, що донецькі чиновники викрили конспірацію полтавців. Як полтавські Рембо не хотіли здаватися схожими на дерева, на жаль, їм це не вдалося.

Зазначимо, що за час війни на сході за інформацією, опублікованою, зокрема, на сайті Патріоти України, учасників бойових дій (УБД) отримали понад 700 прокурорів. У той час у прес-службі ГПУ зазначають цифру 105 УБД серед прокурорів за 2014-15 роки.

Можливо, Біленький і Товстий також хочуть отримати УБД, які дають пільги на позачергове отримання земельної ділянки. Цю інформацію «Останній Бастіон» наразі з’ясовує. Також ми готуємо запит до Міноборони, щоби спитати, чи проходили Біленький і Товстий військову підготовку та чи справді вони готуються поповнити лави нацгвардії? Якщо інформація підтвердиться, ми готові допомогти матеріально, створивши банківські рахунки для переказу коштів на підтримку полтавських чиновників.

Полтавські чиновники, керуючись гаслом Нацгвардії, захистять своїх.

Ми також можемо врятувати наших чиновників-воїнів. Рядові Біленький і Товстий перебувають у вкрай бідному забезпеченні, не маючи ні зброї, ні касок, ні бронежилетів. Закликаємо волонтерські організації міста Полтави та всіх Небайдужих допомогти з екіпіровкою високоповажних бійців для того, щоби ті якомога краще виконували свій борг перед Батьківщиною.

Розмір одягу та взуття Олександра Біленького та Романа Товстого можна дізнатися у приймальні Полтавської обласної ради за телефоном 0532 56 21 70 та 0532 22 09 90.

Не будьмо осторонь! Допоможімо нашим захисникам!

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35