Репортажі з-за Кобищанських парканів: Оксану той танцюватиме, хто її замовив

ПОЛТАВА
17.08.2018, 16:35

Репортаж 33: Оксану той танцюватиме, хто її замовив

Жовтуватий сегмент соціальних мереж залило неабиякою тривогою – що буде з Оксаною Марченко? Воно так - нехай би й бідкалась оця плебейська маса обвконтачених однокласників, для якої сенс життя полягає у встановленні достеменного батьківства якогось серіального жиголо для п'ятої дитини, покинутої ще немовлям матір'ю-повією під дверима сільського ФАПу. Ми ж отут, за кобищанським парканом, не такі, видовищами на кшталт танців з попсовими дівами та парубками нас не купиш. І долею олігархші (біс його знає, як правильно! Може – олігархині?) Оксани аніскілечки не переймалися б, якби не демонстративне кумівство її судженого-ряженого Віктора з Недопалком Всея Русі.

Наперед щодо позиції. Ми стоїмо у тих шерегах, котрі поіменовані завсідниками сайту «Оксана танцюй» (що, вже й на правопис плебс наїхав? Кома ж тут обов'язкова!) «собаками, які нехай собі гавкають». Ми, мовляв, танцюватимемо. Погоджуємось, бо усіх таки не перегавкаєш. І на запитання обурених медведчукових фанаток – гарненька телеведуча Оксана тут приший-пристьобай – «А кума Путіна хіба не людина?» ми маємо лише одну відповідь: так, вона кумá Путіна.

Гіпертрофоване бажання симпатичної нівроку жіночки повихилясувати взірцевими стегнами на національному подіумі у якості зірки абсолютно нормальне, поясниме і заздрісне визивною сміливістю. Шкодуємо тих заскочених мужчин, котрі змушені будуть ковтати слину перед телеекраном з «плюсами» вже з 26 серпня, коли паркет всеукраїнського танцполу буде синім вогнем горіти під вправними ніжками героїні малоінтелектуального шоу. Як і поведених на танцях домогосподарок, котрим немає ніякого діла до па-де-де і фламенко – очі цих поціновувачок будуть поїдом їсти лише бретельку Оксаниного бюстгальтера: от якби сповзла ще трохи!

Тут ні до чого Оксанині діти і вона сама з мамою. Нас, хто не бачив жодного раунду «танців на кістках» (між іншим, в країні – війна) з елементами афромасайського стрибаючого хороводу, заторкнула відверто збаблована поза генерального директора «плюсів» пана Ткаченка. Вражає безсоромна демонстрація подвійного стандарту: путінський прихвостень Медведчук, на думку Олександра Ткаченка, – ворог України, але його тридцять срібників за участь дружини у попсовому проекті як же й гріють Сашкову кишеню! Навіть 80 підписів колег проти участі співмешканки одіозного кума у ТВ-шоу не зупинили менеджера – гроші, як і раніше, не пахнуть. Веспасіана ще раз крутонуло у домовині.

Тим кобищанцям, котрі ще не визначилися, як реагувати на скандал у наших медіа, пропонуємо уважніше вчитатися також у пояснення директорки організації «Детектор медіа» Наталії Лігачової: «Саме по собі запрошення дружини політика, який весь час працює в інтересах іншої держави, який приніс Україні багато недоброго, є неправильним. Дружина такого політика не має бути на каналі, який позиціонує себе як проукраїнський. Йдеться саме про етичні аспекти, про її зв'язки з Володимиром Путіним – очільником Росії, через якого так багато горя і бід нині має Україна».

Упевнені, що танцям «зірки» Марченко аплодуватимуть не ангели і не на небесах. Автора обсідають гризоти: чи не перебільшуємо ми позитиву у лемівському афоризмі: «Ще танцюють? І те вже добре»?..

Вадим Демиденко

Читайте також:
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
вчора, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
вчора, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
вчора, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
вчора, 15:35
Якщо людина помре від коронавірусу, її тіло перед похованням оброблять хлором. На похорон зможуть прийти до 10 родичів.
вчора, 14:25