Репортажі з-за Кобищанських парканів: совість у Мамая? Sci Fi...

ПОЛТАВА
29.08.2018, 05:27

Репортаж 38: совість у Мамая? Sci Fi…

  Наразі мав би шанса пропіаритися по повній новоприбулий, авансовано непідкупний обласний прокурор О.Д. Чібісов (Дмитру Олеговичу належить абсолютно правильна теза, що працівник прокуратури не повинен бути статистом та аутсайдером, а повинен постійно доводити суспільству верховенство права). Отут би не рейдерствувати з профспілковим майном, а нарешті поставити на місце недалекого і малописьменного політикана, котрий так загордився посадою, що хоч кілок йому на голові теши, а він стоїть на своєму – купував бидло і буду. І купує.

У правовій країні ніяких додаткових доказів, щоб довести практичну цінність порад пана Чібісова щодо аутсайдерства і статичності, крім наведених у нещодавній публікації «Останнього бастіону» (http://bastion.tv/news/grechka-po-poltavski-vid-sovisti-ukrayini/), шукати не треба. Але наші, тепличні для партійних пройдисвітів умови позбавляють навіть найсправедливішого прокурора можливостей захистити зневажений закон. Прокурори, право і здоровий глузд програють однозначно.

Так, Закон «Про місцеві вибори» і Кримінальний кодекс України прямо забороняють застосовувати підкуп як дію, що перешкоджає вільному формуванню та волевиявленню виборця. У частині 4 статті 60 Закону «Про місцеві вибори» вказано, що заборонено проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5% розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Вчиталися, законослухняні ви наші? Яким би не був недалеким очільник місцевої «СовУкри», але його арифметичних здібностей вистачить на пошук п'яти відсотків від мінімалки: 3723 х 5 : 100 = 186,15 грн. Атож, вартість целофанового кулька для першокласника з безсовісним написом і м'якою іграшкою (цукром, пігулками, Конституцією України etc.) всередині може складати 186 грн. 15 копійок. І оцією сумою міцно зв'язані руки навіть у такого принципового прокурора як пан Чібісов. Dura lex sed lex.

Світлини вітальної подачки полтавським першокласникам, датовані 9 год 30 хв. 27 серпня 2018 року: молоде покоління «духовної столиці» змалечку привчається бути безсовісним.

Вихід? Немає його. Бо щасливі батьки першачків під палацом «Листопад» у хворобливому екстазі від перспективної потенції зселфитися з усміхненою парсуною Олександра Федоровича про совість, на жаль, не згадають… Свято, квіти, діти.

А зробити дитяче свято ще стрьомнішим нашому батьківському загалу до снаги? Тільки й того, що наважитися скласти партійний целофан на східцях «Листопаду»! Уявляєте відеоряд на смартфонах: черга гарно вбраних полтавців складає жовто-блакитні (хоч би святим пристосуванці не гендлювали!) кулькѝ з написом «З турботою про майбутнє» під виблискуючі на сонці черевики мера?!

Ще мера.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32