Created with Sketch.

Репресії проти громадян доконають економіку Ірану

11.12.2022, 16:50
Фото: Google

Чим довше й активніше Тегеран підтримуватиме Москву в її намаганні знищити та підкорити Україну, тим швидше настане колапс режиму аятол.

Про це йдеться у матеріалі авторитетного видання "Reuters", присвяченого соціально-економічній нестабільності в Ісламській республіці Іран, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як зазначають наші іноземні колеги, тамтешня грошова одиниця – іранський ріал – впав до рекордного мінімуму, все через зв'язки Тегерана з Москвою та масові заворушення у країні.

Станом на цю мить відомо, що на неофіційному (тобто, "чорному" – прим. ред.) ринку 1 американський долар продається за 370 200 ріалів, хоча ще тиждень тому – 354 700 ріалів.

Економісти пов'язують знецінення іранської валюти брудною грою Тегерана у власні ворота, коли замість відновлення відносин із Заходом активізувався деструктивний проросійський вектор, підживлюваний репресіями й терором проти власних громадян.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний шиїтський режим Ірану попросив росію допомогти у придушенні народного повстання будь-якими засобами.

Читайте також
Ворог народу 2025: як Україна втратила правову державу
Політика
Внутрішньокремлівська першопричина антиукраїнської агресії
Війна
Колись у нас пахло авторитаризмом, а зараз ним смердить
Політика
Ляльки кремлівського театру тіней
Політика
Слуги урода продовжують узурпувати владу в Україні
Політика
Санкційний театр абсурду
Опінії