Республіканці обіцяють продовжити двопартійну підтримку США України

ВІЙНА
11.11.2022, 11:05
Республіканці обіцяють продовжити двопартійну підтримку США України

Надання допомоги має бути "підзвітним і прозорим для американського народу"

Республіканці обіцяють продовжити двопартійну підтримку України після того, як у січні Республіканська партія візьме під свій контроль Палату представників США, повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на CNN.

Як повідомляє CNN, Майкл Маккол, який може очолити комітет у закордонних справах Палати представників, і Майк Тернер, який є претендентом на посаду голови розвідувального комітету, висловили впевненість у тому, що народ України "матиме двопартійну підтримку".

Водночас вони підтримали позицію лідера республіканців Кевіна Маккарті щодо того, що в питанні фінансування України не буде "карт-бланшу".

Конгресмени заявили, що надання допомоги має бути "підзвітним і прозорим для американського народу". На більшій підзвітності також раніше наполягав Маккарті.

Маккол і Тернер також висловили підтримку відправленню в Україну ракет великої дальності. Окремо Тернер наголосив на важливості надання простих у використанні систем ППО.

Читайте також:
Війна
"Збережіть час, гроші і життя, дайте українцям необхідну зброю..."
02 лютого, 12:27
Світ
27-річна уродженка Алмати Мадіна Каттер вже кілька років мешкає у Німеччині, де заснувала благодійну організацію "Bulletproof Ukraine".
15 січня, 20:07
Світ
Берлін продовжує дивувати еволюцією на тлі постійної російської агресії та ядерного шантажу Москви проти цивілізованого світу.
06 січня, 06:00
Світ
ЄС підтримуватиме український народ на всіх фронтах: гуманітарному, економічному, політичному, дипломатичному та військовому.
01 січня, 14:56
Світ
Адмірал Тоні Радакін: «У москві гола шафа», тоді як понад 50 союзників підтримують Київ»
15.12.2022, 19:33
Світ
Як і 100 років Гельсинкі підставив дружнє плече Києву у важку і доленосну для всієї Європи мить історії, допомагаючи нам наближати Перемогу.
09.12.2022, 14:01