Ревізори Полтавщини встановили порушень у роботі посадовців майже на 300 мільйонів гривень (відео)

ПОЛТАВА
20.08.2019, 13:30

У 2019 році фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області провели 169 заходів державного фінансового контролю, з них 27 ревізій і 14 державних фінансових аудитів.

Це в півтора рази більше, ніж у році попередньому.

Крім проведених аудитів продовжується практика проведення ревізій. Під час ревізій проводилася перевірка відповідності прийнятих управлінських рішень вимогам чинного законодавства.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано більше сотні фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання нормативної бази у бюджетній сфері.

Правоохоронним органам передано матеріали понад 20 ревізій та одного державного фінансового аудиту. За результатами розгляду розпочато 7 досудових розслідувань та вручено кілька письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

На жаль на Полтавщині, як і в Україні в цілому, ще й досі не навчилися ефективно використовувати для вирішення актуальних соціально-економічних питань регіону кошти місцевих бюджетів, у тому числі на умовах співфінансування.

Незабаром планується провести публічні навчання для керівників органів місцевого самоврядування щодо пріоритетності спрямування видатків. 

Читайте також:
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
вчора, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
вчора, 14:17
Майбутні пілоти Формули-1 починають тренування з Полтави.
вчора, 12:55
Центральний медичний заклад Миргородського району потребує виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту.
вчора, 09:18
Літати вміють не тільки Супермени!
вчора, 08:25
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
05 липня, 09:18