Ревізори Полтавщини встановили порушень у роботі посадовців майже на 300 мільйонів гривень (відео)

ПОЛТАВА
20.08.2019, 13:30

У 2019 році фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області провели 169 заходів державного фінансового контролю, з них 27 ревізій і 14 державних фінансових аудитів.

Це в півтора рази більше, ніж у році попередньому.

Крім проведених аудитів продовжується практика проведення ревізій. Під час ревізій проводилася перевірка відповідності прийнятих управлінських рішень вимогам чинного законодавства.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано більше сотні фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання нормативної бази у бюджетній сфері.

Правоохоронним органам передано матеріали понад 20 ревізій та одного державного фінансового аудиту. За результатами розгляду розпочато 7 досудових розслідувань та вручено кілька письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

На жаль на Полтавщині, як і в Україні в цілому, ще й досі не навчилися ефективно використовувати для вирішення актуальних соціально-економічних питань регіону кошти місцевих бюджетів, у тому числі на умовах співфінансування.

Незабаром планується провести публічні навчання для керівників органів місцевого самоврядування щодо пріоритетності спрямування видатків. 

Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
вчора, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
вчора, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56