​Реєстрація електронних петицій у Полтаві здійснюватиметься через авторизацію у «Приват24»

ПОЛТАВА
20.11.2019, 08:20
​Реєстрація електронних петицій у Полтаві здійснюватиметься через авторизацію у «Приват24»

Виконавчий комітет Полтавської міської ради планує запровадити зміни у систему електронних петицій.

Про це повідомляє сайт органу місцевого самоврядування. Зазначається, що з наступного року подати та підписати петицію на сайті міськради зможуть лише ті полтавці, які авторизувалися через «Приват24» або інші інструменти, перелік яких наразі не уточнюється.

«Підписант має бути чітко ідентифікуватися саме як мешканець міста Полтава. Бо особливо так звані "політичні" петиції підтримують люди, яких взагалі не існує чи це є боти, яких дуже багато», — зазначив секретар міськради Олександр Шамота.

Нагадаємо, що у вересні на сайті міськради була опублікована петиція стосовно звільнення Шамоти. Петиція набрала необхідну кількість голосів, але була відхилена у міськраді.

Проєкт рішення члени виконкому планують винести на засідання сесії. У разі його підтримки нова система електронних петицій запрацює з 1 січня 2020 року.

Читайте також:
Уряд з 2 квітня посилює карантин в Україні. Нові обмеження застосують щодо транспорту, самоізоляції та громадських місць.
вчора, 16:30
У Полтаві і області ринки й базари залишаться закритими на карантин.
вчора, 14:30
У 14 кременчужан відібрали аналізи на коронавірус і надіслали на дослідження в Полтаву. 11 з них мали контакт із хворою.
вчора, 11:10
Станом на 10:00 в Україні зафіксували 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Два з них — на Полтавщині.
вчора, 10:30
У Полтаві розпочались ремонтні роботи на площі, де стояв пам’ятник Леніну. Зараз у сквері знімають старий граніт і будуть вирівнювати ґрунт.
31 березня, 17:15
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
31 березня, 14:00