​Реєстрація електронних петицій у Полтаві здійснюватиметься через авторизацію у «Приват24»

20 листопада, 08:20
ПОЛТАВА
​Реєстрація електронних петицій у Полтаві здійснюватиметься через авторизацію у «Приват24»

Виконавчий комітет Полтавської міської ради планує запровадити зміни у систему електронних петицій.

Про це повідомляє сайт органу місцевого самоврядування. Зазначається, що з наступного року подати та підписати петицію на сайті міськради зможуть лише ті полтавці, які авторизувалися через «Приват24» або інші інструменти, перелік яких наразі не уточнюється.

«Підписант має бути чітко ідентифікуватися саме як мешканець міста Полтава. Бо особливо так звані "політичні" петиції підтримують люди, яких взагалі не існує чи це є боти, яких дуже багато», — зазначив секретар міськради Олександр Шамота.

Нагадаємо, що у вересні на сайті міськради була опублікована петиція стосовно звільнення Шамоти. Петиція набрала необхідну кількість голосів, але була відхилена у міськраді.

Проєкт рішення члени виконкому планують винести на засідання сесії. У разі його підтримки нова система електронних петицій запрацює з 1 січня 2020 року.

Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05