Режим Лукашенка звинуватив Тихановську в «організації теракту»

СВІТ
30 березня, 14:06
Режим Лукашенка звинуватив Тихановську в «організації теракту»
Фото: Google

Генеральна прокуратура Білорусі відкрила провадження проти лідера опозиції Світлани Тихановської за статтею "тероризм".

Відповідну інформацію оприлюднила державна аґенція "БелТА" з посиланням на очільника правоохоронного відомства країни Андрія Шведа. 

Зазначається, що Тихановська нібито змовилася з учасниками ініціативи "BYPOL" задля проведення серії вибухів і підпалів у Мінську та в інших обласних центрах Білорусі.

«На підставі матеріалів, представлених Комітетом державної безпеки та МВС, щодо Тихановської та екстремістів із організації "BYPOL" порушено кримінальну справу. Зазначені особи кілька днів тому намагалися здійснити терористичні акти на території нашої столиці та ще у кількох населених пунктах. Затриманий на місці злочину громадянин В'ячеслав Малейчук вже дав свідчення про організаторів і учасників теракту», – прокоментував ситуацію генпрокурор країни Андрій Швед.

Він також додав, що найближчим часом КДБ Білорусі оголосить фігурантів цієї справи у міжнародний розшук і направить до Литви й Польщі вимогу про їх негайну видачу.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", попри залякування і репресії з боку Лукашенківського режиму громадяни Білорусі стихійно відзначали День волі.

Читайте також:
Співробітники міністерства внутрішніх справ настільки загралися у Штірліца, що забули змінити автомобільні номери.
02 квітня, 12:14
Колишній тимчасовий болівійський президент Жанін Аньєс опинилася на лаві підсудних; її звинувачують у державному перевороті.
15 березня, 10:02
Арсене, розберися нарешті зі своїми підлеглими, досить переслідувати патріотично налаштованих громадян!
12 березня, 12:16
Штірліц ще ніколи не був таким близьким до провалу
26 лютого, 10:55
Протиборство грузинської влади та опозиції, що триває понад рік, загрожує єдності суспільства і країни, які пережили російську агресію.
23 лютого, 08:48
Театр абсурду
02 лютого, 16:22