Режим Токаєва підтримав китайський «мирний план»

СВІТ
26 лютого, 17:20
Режим Токаєва підтримав китайський «мирний план»
Фото: Google

Маріонеткова диктатура Казахстану нарешті визначилася, з ким і на чиєму боці вона у російсько-українській війні, що потроху стає глобальною.

Відповідний документ оприлюднено на офіційному сайті міністерства закордонних справ середньоазійської республіки, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фактично, режим Касима-Жомарта Токаєва підтримав прокремлівський "мирний план" комуністичного Китаю, який нібито може "посприяти закінченню війни", але без уточнення ім'я переможця.

«Казахстан вітає позицію КНР щодо політичного врегулювання [увага! – прим. ред.] "української кризи", котра заслуговує на підтримку як припинення кровопролиття на основі територіальної цілісності, незалежності та суверенітету держав відповідно до принципів Статуту ООН. Вважаємо безальтернативним мирне розв'язання цієї проблеми виключно на основі міжнародного права та принципів Статуту ООН», – зазначили у МЗС Казахстану.

Цілком очевидно, зважаючи на те що Астана знаходиться у прямій залежності від Пекіну, іншого рішення від диктаторського режиму Токаєва не можна й очікувати; покірний васал беззастережно підтримує стратегію свого сюзерена.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що західні лідери поставили під сумнів мотиви КНР після публікації плану із 12 пунктів "миру" в Україні.

Читайте також:
Політика
Казахстанська політична партія вигнала депутата парламенту після того, як він підтримав військове вторгнення росії в Україну
19 січня, 11:46
Світ
Казахстан вирішив збільшити власний оборонний бюджет на 441 мільярд тенге або близько 918 мільйонів доларів
26.07.2022, 12:34
Світ
За даними МВС Казахстану, за час протестів було затримано 10 тисяч людей
11.01.2022, 10:18
Війна
До прикладу дії, на Донбасі Збройні сили Росії з цього комплексу надсилають військовим України провокативні повідомлення
09.01.2022, 09:50
Світ
Також був затриманий племінник Назарбаєва
07.01.2022, 15:22