Режим Зеленського хоче видати чеченського патріота на поталу Кремлю

12.10.2021, 07:59
Режим Зеленського хоче видати чеченського патріота на поталу Кремлю

Уродженця Чечні Алі Бакаєва, якого ФСБ РФ звинувачує у нападі на карателів так званої "Росгвардії", чекає примусова депортація.

Про це сам чоловік повідомив на своєму власному YouTube-каналі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами Алі Бакаєва, прокуратура керована "слугою" Іриною Венедиктовою наразі готує необхідні документи задля видачі його кремлівським чекістам.

«Теперішня влада в Україні, попри війну, виконує вказівки Росії. Я живу в Києві вже понад 2 роки, але весь цей час за мною стежать і попереджають про депортацію. Українські прикордонники та поліція, посилаючися на російський запит в Інтерполі, намагаються мене через суд змусити добровільно залишити територію України, а моїй сім'ї відмовляють у наданні громадянства. Я відверто не розумію такого ганебного ставлення до себе і своїх рідних», – зазначив Алі Бакаєв.

Наведена ситуація яскраво демонструє, що Зе-влада, як і влада Петра Порошенка, просто намагається задобрити путінський режим чеченською кров'ю, марно "шукаючи мир в очах" агресора; у підсумку Україна втрачає підтримку чи не останніх пасіонаріїв, які прагнуть свободи, а не власної вигоди.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Росії масові вбивства чеченців під час затримань або під приводом нещасних випадків давно стали жахливою нормою, на яку не звертають уваги міжнародні правозахисники.

Читайте також:
Війна
Боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Дмитро Савченко прямо зараз воює в одній із "гарячих точок" Східного фронту.
19 червня, 17:09
Війна
Польові нотатки про військові маневри з висоти пташиного польоту від льотчика-оператора БПЛА 1-ї ОШР ДУК ПС.
15 березня, 16:01
Війна
Добровольці з лав "Правого сектору" успішно відправляють до пекла металеві коробки москвинів, які несуть смерть українцям.
10 березня, 20:50
Війна
Лукашенківський режим дедалі закручуватиме гайки, втрачаючи законність, тому армія має виконати присягу, дану народові.
22 січня, 08:09
Світ
Лукашенківський режим із 2012 року планував вчинити серію кривавих замахів на опозиціонерів, які мешкають в Україні.
08.04.2021, 13:24
Світ
Не минуло і 2-х місяців із дня захоплення влади військовими у М'янмі, як у Ніґері армія теж підняла заколот проти новообраного президента.
01.04.2021, 12:14