Режим Зеленського хоче видати чеченського патріота на поталу Кремлю

12 жовтня, 07:59
Режим Зеленського хоче видати чеченського патріота на поталу Кремлю

Уродженця Чечні Алі Бакаєва, якого ФСБ РФ звинувачує у нападі на карателів так званої "Росгвардії", чекає примусова депортація.

Про це сам чоловік повідомив на своєму власному YouTube-каналі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами Алі Бакаєва, прокуратура керована "слугою" Іриною Венедиктовою наразі готує необхідні документи задля видачі його кремлівським чекістам.

«Теперішня влада в Україні, попри війну, виконує вказівки Росії. Я живу в Києві вже понад 2 роки, але весь цей час за мною стежать і попереджають про депортацію. Українські прикордонники та поліція, посилаючися на російський запит в Інтерполі, намагаються мене через суд змусити добровільно залишити територію України, а моїй сім'ї відмовляють у наданні громадянства. Я відверто не розумію такого ганебного ставлення до себе і своїх рідних», – зазначив Алі Бакаєв.

Наведена ситуація яскраво демонструє, що Зе-влада, як і влада Петра Порошенка, просто намагається задобрити путінський режим чеченською кров'ю, марно "шукаючи мир в очах" агресора; у підсумку Україна втрачає підтримку чи не останніх пасіонаріїв, які прагнуть свободи, а не власної вигоди.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Росії масові вбивства чеченців під час затримань або під приводом нещасних випадків давно стали жахливою нормою, на яку не звертають уваги міжнародні правозахисники.

вибір редакції
Читайте також:
Лукашенківський режим із 2012 року планував вчинити серію кривавих замахів на опозиціонерів, які мешкають в Україні.
08 квітня, 13:24
Не минуло і 2-х місяців із дня захоплення влади військовими у М'янмі, як у Ніґері армія теж підняла заколот проти новообраного президента.
01 квітня, 12:14
Ексклюзивний репортаж власного кореспондента "Останнього Бастіону" з околиць окупованого Донецька.
22 березня, 23:04
"Реформовані" правоохоронці Арсена Авакова не припиняють дивувати своєю жадібністю та безкарністю.
23 січня, 19:54
Історія з очільником Конституційного суду Олександром Тупицьким стає все більш абсурдною, ніж здавалося раніше.
20 січня, 10:33
Застосування піротехніки під час святкування Нового року у середмісті італійської столиці спричинило масову загибель птахів.
02 січня, 17:14