Created with Sketch.

РФ змогла досягти успіхів у гібридній конвенційній війні

06.12.2024, 12:37
Фото: Bild

Попри внутрішньоросійські негаразди на зовнішньому контурі кремлівський бункерний дід тріумфує. Навіть втрата Сирії не лякає путіна.

Про це свідчать останні гучні заяви його підлеглих міністрів (як от Сєргєя Лаврова) і олігархів (як Константіна Малофєєва). Вони впевнені, що доля України та всього світу вже вирішена лідерами наддержав, яких не цікавить думка людства.

За різними відомостями, після інавгурації 20 січня 2025 року Дональд Трамп вимагатиме від Європи збільшити свої оборонні витрати до 2,5% ВВП і змушуватиме Володимира Зеленського замирюватися із Кремлем. Європейські союзники США по НАТО щойно досягли давно поставленої мети — збільшити свій ВВП до 2%, і то не всі країни зробили це, але загальний підсумок понад 2%.

Про що йдеться? Московський узурпатор за минулі 11 зумів досягти значних успіхів на полі бою на Донбасі завдяки новій моделі війни, які західні аналітики назвали «гібридною конвенційною», коли країна-жертва втрачає землі та людей на тлі розгортання ворожої пропаганди, а її партнери настрашені ймовірним застосуванням агресором ядерної зброї.

У Берліні, Парижі, Лондоні та, звісно ж, Вашингтоні військовики разом із політиками малюють сценарії того, як відбуватиметься наступний конфлікт на території самої Європи. Вони передбачають, що тереном України ресурсна федерація московії не обмежиться і наступною буде хтось із членів НАТО.

Просування окупаційно-терористичного контингенту РФ у Харківській і Донецькій областях багато західних експертів розглядають за «розвал українського фронту». Однак причини такої кризи — слабка і некомпетентна влада у Києві, котра паразитує на українцях, а також нестача збройової підтримки з боку наших партнерів наперекір їхнім гучним обіцянкам.

Прагматичні фіни вважають, що один із варіантів конфлікту РФ проти НАТО — це оголошення путіним континентального шельфу Арктики зоною свого контролю. Після чого окупанти захоплюють норвезькі острови, які є ключем до Арктики та паралельно глушать GPS-мережу у Балтійсько-Скандинавському регіоні.

Другий варіант ще страшніший, адже передбачається, що росія потужним швидким ударом захоплює або Естонію (перш за все прикордонний повіт Іда-Вірумаа), або Литву і «прорубує коридор» до Калінінграда, зокрема через Білорусь. Узурпатор лукашенко давно готовий допомагати окупувати терен сусідніх європейських країн.

У чому реалістичність обох цих сценаріїв? — Після того, як це відбувається, західні лідери постають перед дуже важким вибором: це або ядерний удар і початок третьої світової ядерної війни, або вони будуть змушені відповідати затяжним конвенційним конфліктом, на який поки не готові їхні виборці.

Опріч того медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Москва уже занесла дамоклів меч над застрашеним Заходом. Кремлівський бункерний дід хоче максимально розколоти демократичну Європу до вступу Трампа на посаду президента США та послабити її як незалежного гравця.

Читайте також
Коли Україні чекати на миротворців НАТО?
Політика
Образ ворога: Кремль демонізує азійських мігрантів
Війна
Починається справжня світова торговельна війна
Економіка
Той, хто перший прийде і запропонує переговори — зрадник
Війна
Політична криза у США нагадує падіння західної Римської імперії
Світ
«Офіси простих рішень» існують від часів Мойсея
Політика