Рідна фірма «порошенківця» таємно відновить будинок культури в Лубнах за 89 мільйонів

ПОЛТАВА
16.07.2018, 06:20

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА 20 червня за результатами тендеру замовив ТОВ «Будівельна компанія «Iнекобуд» відновлення будинку культури в Лубнах за 88,56 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2019 року нежитлову будівлю по вулиці Шевченка, 2/2 мають реконструювати під будинок культури. За даними місцевих влади і ЗМІ, планується збільшити глядацьку залу до 800 місць, зберегти мозаїчне панно на фасаді, утеплити й оздобити стіни, оновити сквер тощо. Гарантійний строк становить десять років.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет можливого завищення. Натомість разом з угодою оприлюднено специфікацію на обладнання й устаткування, що не монтується, на 4,01 млн грн., причому в половині випадків ціни вказані за комплекти, а не за одиницю.

На заробітну плату піде 10,11 млн грн., тобто 11% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 2% – 1,85 млн грн. Ціна угоди на 0,2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 88,66 млн грн.

Конкурентами були полтавське ТОВ «Алексбуд» Олександра Кобченка і столичне ТОВ «Компанія-Ірбіс» Зіти Пшеничної. Друга фірма оскаржила в АМКУ обрання «Інекобуду» переможцем, вважаючи, що в того замало працівників для такого обсягу робіт. Однак адмінколегія не задовольнила скаргу, бо тендерна документація не містила вимог щодо кількості працівників, а скаржник не довів неможливість належного виконання робіт.

Створений у 2012 році «Iнекобуд» із Вишгорода на Київщині, який має 15 працівників, уперше взяв участь у державному тендері й одразу виграв. Нині засновником є директор Дмитро Білобородько із Прилук на Чернігівщині. Але, за даними системи «YouControl», у 2016 році фірма належала киянину Володимиру Скрипачуку і вишгородцю Олександру Скоробогатому. Останній у 2015 році йшов у Київську облраду від «Блоку Петра Порошенка», а нині є позаштатним помічником нардепа від тієї ж партії Олега Велікіна.

Разом із переможцем по вулиці Шолуденка, будинок 6-В, офіс 15 також зареєстровані ПП «Охоронна агенція «Говерла», КС «Ефективні фінансові технології», ТОВ «Славант-Коло», ТОВ «Сензар-Яро» і ТОВ «Консалтингова компанія «Динарій».

«Інекобуд» також приніс договір субпідряду від 2016 року з ТОВ «Укрбудком 1» про реконструкцію офісу на замовлення УДСО в місті Києві.


Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
вчора, 15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
вчора, 13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
вчора, 11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
вчора, 06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30