«Рідне місто» та «Совість України» - найбезвідповідальніші партії полтавської міськради

ПОЛТАВА
08.06.2017, 11:51
«Рідне місто» та «Совість України» - найбезвідповідальніші партії полтавської міськради

Громадський рух «Чесно» оприлюднив дані, за якими встановили партійну бездіяльність серед фракцій у полтавській міській раді. Раніше «ОБ» повідомляв про 13 депутатів-прогульників, які у цьому рейтингу відповідальності тягнуть свої партії вниз. 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Матковський, Шамота, Матвійчук та Кудацький серед 13 прогульників полтавської міськради

Згідно з відповіддю Полтавської міськради на запит «Чесно», дані з 1 січня до 31 грудня 2016 враховувалась загальна кількість засідань сесій та комісій, прогульниками вважаються депутати, які пропустили 25% та більше засідань – пише «Чесно».

Таким чином, найбезвідповідальнішими партіями стали «Рідне місто» та «Совість України», у яких цей показник становить по 43%. Далі йдуть «БПП «Солідарність»» та «Самопоміч», у яких 25% безвідповідальності, за підрахунками вищезазначеного руху. «Батьківщина» – 20%, «СДП» – та «Свобода» – 17% безвідповідальності.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36