Рішення судів, постановлених за позовами прокурорів, реально виконано на понад 168 млн. грн

ПОЛТАВА
28.10.2014, 15:57
Рішення судів, постановлених за позовами прокурорів, реально виконано на понад 168 млн. грн

Органами прокуратури області вжито дієвих заходів з метою захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень. Цьогоріч реально виконано рішень судів, постановлених за позовами прокурорів, на більш ніж 168 млн. грн., серед яких 2,5 млн. грн. надійшли до бюджету. 

За втручання прокурорів поновлено конституційні права громадян та стягнуто понад півмільйона гривень заборгованості із виплати заробітної плати. Про все це повідомила начальник відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень прокуратури області Наталія Лець. 

«За втручання Лубенського міжрайонного прокурора поновлено права 19 працівників ДП «Лубнигеодезія», яким виплачено понад 100 тисяч заборгованих грошей. А прокурором Глобинського району з ПАТ «ПМК-125» на користь 13 працівників стягнуто 222 тисячі нарахованої, але не виплаченої заробітної плати», - наводить приклади Наталія Лець.
Окрім цього, за її словами, за позовами прокурорів повернуто у розпорядження держави та місцевих громад земельні ділянки вартістю понад 158 млн. грн. 

«За позовом Миргородського міжрайонного прокурора судом розірвано договір оренди між Миргородською райдержадміністрацією та приватним підприємцем та повернуто державі 247 га земель водного фонду, які були надані в оренду для ведення рибного господарства з порушенням чинного законодавства», - зазначила начальник відділу.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52