Робот пробіг без зупинки 5 кілометрів

СВІТ
01 серпня, 19:30
Робот пробіг без зупинки 5 кілометрів

Фахівці Dynamics Robotics Laboratory організували 5-кілометровий марафон робота Cassie.

Йому вдалося подолати дистанцію без зупинок для підзарядки. З одного боку новина приємна - технології виходять на новий рівень, з іншого боку моторошна - сховатися від подібного механізму не вдасться навіть легкоатлету.

Інженери компанії два роки працювали над створенням «двоногої» розробки. Схоже, що під час його конструювання вони надихалися образом страуса: принаймні зовні Cassie дуже сильно нагадує цього птаха. За результатами випробувань стало зрозуміло, що робот цілком  здатний долати різні перешкоди на своєму шляху, але під час 5-кілометрового марш-кидка без пригод все ж не обійшлося.

У якийсь момент він дав збій і зупинився: на усунення технічної проблеми фахівцям довелося витратити близько 6 хвилин.Причиною несправності став перегрітий комп'ютер, а невдалий поворот Cassie привів до його падіння. Але ці неприємності ні скільки не збентежили виробника: в компанії переконані, що досягли максимуму та межі можливостей машини.

Пересування робота стало можливим завдяки впровадженню алгоритмів глибокого навчання. Технологічна розробка дозволяє машині під час руху аналізувати тип та стан дорожнього покриття. Внаслідок ццього робот балансує та завжди залишається в вертикальному положенні навіть в складних умовах.

вибір редакції
Читайте також:
Тривале перебування малечі перед екраном смартфону чи планшету спричиняє нестачу словникового запасу.
25 вересня, 14:34
У Сінгапурі стартував експеримент з використання роботів для охорони громадського порядку.
06 вересня, 18:24
Реєстрація шлюбу досі має відбуватися офлайн – на сайті можна лише подати необхідні документи або сплатити адміністративний збір.
05 вересня, 18:10
Boston Dynamics показав акробатичні трюки "Атласів"
19 серпня, 08:33
Це дозволить підготуватися астронавтам та протистояти фізичним і психічним проблемам, які виникнуть під час справжнього польоту
08 серпня, 15:50
Сонячна ферма - одна з найбільших у світі плаваючих сонячних фотоелектричних систем.
17 липня, 17:40