Роботів навчили збирати фрукти за допомогою штучного інтелекту

СВІТ
24.02.2021, 12:16

Робот-дрон ізраїльської компанії Tevel Aerobotics Technologies допоможе фермерам збирати фрукти.

Зараз молодь не прагне виконувати роботу на фермах . Корективи також внесла пандемія COVID-19 — обмеження на поїздки поставили під загрозу бізнес.

Дана розробка повинна вирішити цю проблему за допомогою групи автономних літаючих роботів.

Роботи для збору фруктів не тільки задовольняють потребу в робочій силі. Вони полегшують адміністрування садом і знижують витрати.

Роботів можна використовувати де завгодно. Їх діяльність буде абсолютно автономною: дрони можуть збирати урожай, не заважаючи один одному і не провокуючи аварійні ситуації.

Для ідентифікації та збору фруктів літаючий автономний робот використовує штучний інтелект. Спеціальні алгоритми сприйняття допомагають йому визначати місце розташування дерев, а алгоритми бачення — виявляти фрукти серед листя.

Проаналізувавши розмір і стиглість плоду, робот може вибрати найкращий спосіб, щоб наблизитися до нього та захопити фрукт механічною рукою.

Все це він може робити 24 години на добу без перерви.

Читайте також:
Життя
У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.
07:00
Життя
Данський виробник іграшок-конструктору здивував новинкою. Презентовано «космічні цеглинки» із метеорита віком 4,5 мільярда років.
12 липня, 21:48
Війна
Результативність роботи мобільних вогневих груп має бути тепер ще вищою .
06 липня, 09:38
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
29 травня, 13:43
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40