У кожній громаді області є сім'ї, які можуть бути прикладом для інших. А під час війни слід мати правильні уявлення про виховання дітей.
Яскравий доказ тому — родина із гарним українським прізвищем Гончар, яка проживає у селі Яреськи. Розповіла про їхній внесок у розвиток традиційно-ужиткового народного промислу депутатка чинного скликання Полтавської обласної ради Ольга Усанова.
Так, зокрема, підліток Святослав Гончар — уже вмілий майстер із деревообробки. Хлопчик дуже добре розуміється на особливостях різних порід дерева, знає, як їх обробляти, а також сміливо використовує різноманітні дорослі інструменти; юний столяр самостійно виготовляє кухонні дошки та лопатки, має постійних клієнтів і навчився заробляти гроші.
«Після нашої Перемоги, коли дійде справа до справжнього реформування освіти, сім'я Гончарів буде еталоном для підготовки методичних матеріалів щодо виховання дітей. Батьки Гончарі так органічно змогли поєднати древні українські традиції виховання дітей із реаліями сьогодення, що кожен із цієї сім’ї не тільки щаслива людина, а ще й має свої унікальні вміння», — пояснила Ольга Усанова.
Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, що який саме характер і сенс праці притаманний українському культурному коду. Робота, труд, праця самі по собі не бачаться як щось негативне.